Diyette birliktelik

first ladyy

B.🌺B.1.71 🌺BKG.119.8🌺gncl 🌺fark
Kayıtlı Üye
4 Mart 2021
533
2.053
Kendimi tanıtayım 33 yaşında 1.71 boyunda 2 çocuk annesiyim ilk kızımda 73 kg ile hamile kalıp 97 kg ile Doğuma girdim ama aldığım 24 kg gerçekten çok yedim Doğum sonrası 12 kg gitti Benden emzirme döneminde tekrar 98 e çıktım o rakamı görünce dur dedim ve kartay diyetine başladım kızım 1 yaşında idi 16 kg verdim 82 kg indim tatiller filan oldu ama verdiğim kiloyu korudum daha vereyim 68 kg olayım diye çabalarken 2. Bebeğime hamile kaldığımı öğrendim madem öyle dedim 90 kg mı geçmeden hamileliği bitirmek niyetinde idim 7 ay boyunca sadece 5 kg aldım daha sonra 28. Haftadan sonra birden şişmeye başladım (diyetisyen ile takip ediyordum gebeliğimi sebebini bilmiyordum )hala dikkat ediyordum beslenmeme 35+6Haftada acil Doğum yaptım son 1.5 ayda 21 kg almıştım diyetisyen de bende şok oluyorduk sebebi gebelik zehirlenmesi imiş çok şükür bende bebeğimde iyi diş ancak benden hiç kilo gitmedi Doğum sonrası gitmemesine rağmen birde üzerine kilo aldım
Daha sonra biraz. Diyetler yapptım diyetisyene gittim ama bir tülü olmadı bir ara Ahmet apa ile seviyeleri yapptım kilo verdim eme hızla geri aldım geçen sene bu zamanlar bile daha zayıftım kilo al ver insülin beni çok yordu bunun İçin birlikte olup benim gibi olan arkadaşlar ile sağlıkla vermek istiyorum ☺️

Son düzenleme:
Ben 33 yaşında 2 çocuk annesiyim 2. Çocuk sonrasında bir türlü istediğim kiloya inemedim kilo verdim ama kısa sürede aldım kalıcı olacak bir şekilde devam etmek istiyorum çok değil bir kaç arkadaş ile yolumuzu devam ettirebiliriz

Merhaba öncelikle bende ikiz gebeligimi yatarak geçirdim öncesinde karnımda ikiz öldü bi türlü aldıgım kiloları veremedim.
40 kilo aldım. Biraz veriyorum sonra yine aynı bi türlü yaşam tarzına çeviremedim.
Bayrama kadar hiç yoktan bi silkelenmek istiyorum.

Merhaba öncelikle bende ikiz gebeligimi yatarak geçirdim öncesinde karnımda ikiz öldü bi türlü aldıgım kiloları veremedim.
40 kilo aldım. Biraz veriyorum sonra yine aynı bi türlü yaşam tarzına çeviremedim.
Bayrama kadar hiç yoktan bi silkelenmek istiyorum.
O kadar iyi anlıyorumki sizi nerden ne kadar olsa kendimi daha iyi hissediyorum kilo ile kendimi çok kötü hissediyorum 😞

Aslında şöyle 2 hafta çok dikkat etmeme rağmen daha çok gitmesi gerekiyor idi ama benden çok az gitti eskiden 1 hafta da 4-4.5 kg verirdim ama şu an neden böyle oldu bilmiyorum belki insülin direnci gelişti yine. Bakalım

Aslında şöyle 2 hafta çok dikkat etmeme rağmen daha çok gitmesi gerekiyor idi ama benden çok az gitti eskiden 1 hafta da 4-4.5 kg verirdim ama şu an neden böyle oldu bilmiyorum belki insülin direnci gelişti yine. Bakalım
Belli bir yerden sonra hızlanıyor umutsuz olmamak lazım 1 aya tamamla mutlaka gidecektir canım. Ben de bi türlü devam edemedim pazartesi salı arasına sıkışmaktan 5 kilo daha almışım keşke hiç diyete başlamasaydım :KK70:DD

Belli bir yerden sonra hızlanıyor umutsuz olmamak lazım 1 aya tamamla mutlaka gidecektir canım. Ben de bi türlü devam edemedim pazartesi salı arasına sıkışmaktan 5 kilo daha almışım keşke hiç diyete başlamasaydım :KK70:DD
Evet aslında ne kadar sabır o kadar kar yedikçe giden gidiyor toplayamıyorsun. Bazen diyet dedikçe insan daha çok yiyor 😞

Yaa benimde al ver , al ver le geçiyor valla 🥺 bi sabitleyemedim🥺 yine çok aldım🥺 bende yarın başlayım burdaki arkadaşlarla☺️ Umarım adapte olurum☺️
Hoş geldin ☺️ Bende öyleyim ver biraz geri al derken aynı noktada dolaşıyorum tamam o zaman hep birlikte. Başlayalım o zaman akşama ne yedik yazalım ☺️

Hoş geldin ☺️ Bende öyleyim ver biraz geri al derken aynı noktada dolaşıyorum tamam o zaman hep birlikte. Başlayalım o zaman akşama ne yedik yazalım ☺️
Bide devamlı diyet yapmaktan artık diyet yapamadığınız oluyormu? Benim diyet direncimde kırıldı (yordu psikolojik sanırım).yarın yeniden başlamayı düşünüyordum, iyi oldu böyle denk gelmek☺️ Gün boyu yediklerimizi akşam saatlerinde mi paylaşıcaz ?

Bide devamlı diyet yapmaktan artık diyet yapamadığınız oluyormu? Benim diyet direncimde kırıldı (yordu psikolojik sanırım).yarın yeniden başlamayı düşünüyordum, iyi oldu böyle denk gelmek☺️ Gün boyu yediklerimizi akşam saatlerinde mi paylaşıcaz ?
Yorulmaz mı tabi bıkkınlık oluşuyor burayı açmam daki sebep bu kendimi bu anda yeme isteği ve çöküş hissettiğimde buraya yazmak destek almak ☺️Gün boyu yediklerimizi buraya yazalım sonra bakalm ne. Eksik ne fazla yapıyoruz. ☺️ Her hafta pazar günü de tartılalım ☺️

Yaşam tarzına dönüştürmek gerekiyor ama ben bi türlü beceremedim.
Üç gün devam sonra hafta sonu homidi gırtlak ye 2 ver 3 al.....
Yarın pazartesi inşallah bu sefer son olur

X