Diz dirsek pozisyonu

Ikooo5588

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2019
228
90
Merhaba arkadaşlar biraz çekinerek sorucam bu soruyu ama mecbur kaldım ovulasyon testi kullanıyorum vajinismus geçmişim var ve gebelik istiyorum diz dirsek pozisyonunda hamile kalma şansı yüksekmiş ama ben bir türlü yapamadım o pozisyonu bunun kolay bir yolu varmı ben yanlış mı duruyorum eşim mi yanlış yapıyor anlamadım penis aşağı doğru kayıyor bende pek duramıyorum öyle bilgisi olan varsa yardımcı olursaniz sevinirim 🙏

Yok küçükler 🤭😅 ama popomu kaldırınca karnimda havalanıyor bir türlü ayarlayamadik ittirmeye kalkıncada kayıyor biraz itmeye çalışınca da canım acıdı anlayamadım 🤷

Anlayamadım nasıl kayıyor nereye kayıyor. 😂
Neyse... Sizin üst bacak boyunuz eşinizin üst bacak boyundan uzun olabilir mi? Öyleyse tabi zor olur, eşinizin bunu farketmesi lazım sonuçta gören o. Öyle bir durum varsa bacaklarinizi biraz acın boylar eşitlenir.

Yok küçükler 🤭😅 ama popomu kaldırınca karnimda havalanıyor bir türlü ayarlayamadik ittirmeye kalkıncada kayıyor biraz itmeye çalışınca da canım acıdı anlayamadım 🤷
Cevapla kismindan yazarsaniz bildirimi görürüm. Popo havada karniniz asagida olacak. Esiniz bir eliyle belinize bastirip diger eliyle alt karından popoyu kaldirsin.

Merhaba arkadaşlar biraz çekinerek sorucam bu soruyu ama mecbur kaldım ovulasyon testi kullanıyorum vajinismus geçmişim var ve gebelik istiyorum diz dirsek pozisyonunda hamile kalma şansı yüksekmiş ama ben bir türlü yapamadım o pozisyonu bunun kolay bir yolu varmı ben yanlış mı duruyorum eşim mi yanlış yapıyor anlamadım penis aşağı doğru kayıyor bende pek duramıyorum öyle bilgisi olan varsa yardımcı olursaniz sevinirim 🙏
Bir de rahat bir pozisyondur nasıl duramıyorsunuz anlayamadım. Acaba netten bir baksanız mı pozisyonun şekline. Belki de yanlış yapıyorsunuz.

Yok ben kısa boyluyum eşim uzun penis vajinanın önüne doğru kayıyor yanlış yere iticek diye korkuyorum sanırım biraz popo kısmı acıdi vajina deliği aşağıda kalıyor sanırım

Başka pozisyon deneyin canim sırt üstü bence daha ideal eşiniz bacaklarınızı kaldırsın oyle deneyin

Canım aslında hamilelik için sırt üstü yatmak belinin altına az yüksek yastık koymak daha iyi ama yine de siz bilirsiniz.
Bir doktor buna hiç gerek olmadigini soyluyor videosunda. Yastık ayakları duvara dikmek falan.
Rahmin sekli itibariyla diz dirsekte direkt rahme akar aslinda.
Vajina penis gibi ayni dogrultuda. Rahim asagiya bakiyor. Penisten gelenler direkt rahime akiyor.

Yok ben kısa boyluyum eşim uzun penis vajinanın önüne doğru kayıyor yanlış yere iticek diye korkuyorum sanırım biraz popo kısmı acıdi vajina deliği aşağıda kalıyor sanırım
Misyonerden diz dirsek pozisyonuna geçin. Henuz korktugunuz icin kendinizi kasiyorsunuz sanirim. Asagi gidecek bir sey yok. Yolunu bulur gider.

Eşiniz kör mü? O zaman siz yatağın üstünde kenara doğru diz dirsek pozisyonu alın eşiniz de ayakta dursun (yatakta değil yerde ayakta). Bir de bir zahmet gözleri kapalı nereye denk gelirse diye girişmesin olaya.

Konudaki cevaplar bana bir garip geldi ya kızlar.

Bir doktor buna hiç gerek olmadigini soyluyor videosunda. Yastık ayakları duvara dikmek falan.
Rahmin sekli itibariyla diz dirsekte direkt rahme akar aslinda.
Vajina penis gibi ayni dogrultuda. Rahim asagiya bakiyor. Penisten gelenler direkt rahime akiyor.
Yani bende her şekilde deniyorum ama aklımda hep o pozisyon var.
Birde ilişkide zorlanıyorlar ya belki daha kolay olur diye düşündüm.bende diz dirsek daha çok deneyeyim belki olur 🙈

Eşiniz kör mü? O zaman siz yatağın üstünde kenara doğru diz dirsek pozisyonu alın eşiniz de ayakta dursun (yatakta değil yerde ayakta). Bir de bir zahmet gözleri kapalı nereye denk gelirse diye girişmesin olaya.

Eşimin bir suçu yok o gördüğünü söylüyor zaten benim vajinismus geçmişim olduğu için biraz tedirgin oluyorum sadece

Bence konu sahibinin vajinismusu atlatmis olmasiyla alakali. Pozisyon teslimiyet gerektiriyor. Ben de yeni atlattigim siralarda inanilmaz korkuyordum yapamıyorduk. Çözümü misyonerden buna geçmek.

Yani bende her şekilde deniyorum ama aklımda hep o pozisyon var.
Birde ilişkide zorlanıyorlar ya belki daha kolay olur diye düşündüm.bende diz dirsek daha çok deneyeyim belki olur 🙈
Rahmin vucuttaki konumunu düşün, o konumu diz dirsek pozisyonunda düşün, beni o zaman anlayacaksin🤭

X