Dizi film dedikodusu

Yalniz kalma diye desteğe geldim tek kaldım dedin diye 😊😊😊bende cocuk var dizi falan bilmiyorum seninkileri kopyaladım izlerim diye
Hahaha mizah geyik konu başlığında açtım bi tane o çok komik oldu biraz bi tek ben yazdım bi daha ben yazdım:KK70: sıcaklardan dışarı çıkmayıp evde telefonla uğraşanlar diye 😀 ben tam bir dizi film gurmesi oldum bu aralar netflix de ise başlayabilirim 😀

Hahaha mizah geyik konu başlığında açtım bi tane o çok komik oldu biraz bi tek ben yazdım bi daha ben yazdım:KK70: sıcaklardan dışarı çıkmayıp evde telefonla uğraşanlar diye 😀 ben tam bir dizi film gurmesi oldum bu aralar netflix de ise başlayabilirim 😀
Kafayi yedik zaten evde, bende kendi konumda kendime yazistim acim depreşti geldim :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: yanlis konuya gelmisim ondada yanlis destek olmuş 🤣🤣🤣🤣

Valla benimde yok bence plan yapalim dizi listesi önce yabancı kore
Hiç fsrketmez
Sonra da bölümleri aynı gün izleriz
Ve hakkında konuşuruz
Ne dersin :KK70:
Harika olur derim o zaman ben iki yabancı iki yerli iki de kore dizisi sunayım sen araştır seç birini :KK70: ona başlayalım ama yerli pek bilmiyorum ve senaryolarını da açıkçası pek beğenmiyorum bi 46 yok olan çok efsoydu

Harika olur derim o zaman ben iki yabancı iki yerli iki de kore dizisi sunayım sen araştır seç birini :KK70: ona başlayalım ama yerli pek bilmiyorum ve senaryolarını da açıkçası pek beğenmiyorum bi 46 yok olan çok efsoydu
Tamam bana uyar
Two worlds apart (kore)
Start up (kore )
I hear your voice (kore)
Possessed (kore)
Lupin yabancı
Dark yabancı

Bunlar izlemediklerim benim
Kore dizilerini hiçbirini.izlemedim hepsini sırayla izleyelim ama ilk olarak i hear your voice olsun o.cok hoşuna gitti
Dark.izledim
Lupini izlemedim ama cok ovuyorlar onuda kore bitince izleriz ne dersin

X