Dizi & Film önerileri

Nurov

Less is more🪐
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2019
4.537
12.065
32
İzlediğiniz yada izlemek istediğiniz, dizi yada film önerilerinizi bekliyorum kızlar:KK9:

Hımm şimdi baktım konusuna mesajınızı görünce, polisiye gibi duruyo aslında severim puhu tvdeymiş de güzel, yokluktan yasak elmaya sardım ama fena değil o da:p
Yasak elmayı hiç izlemedim ama bir arkadaşım güzel olduğunu söyledi. Şahsiyet polisiye tarzı fakat hiç sıkıcı değil dizi başlayalı yeni olmadı ama ben sıkıcıdır diye hiç başlamamıştım sonra merak edip bi başladım izlemeye 12 bölümü 2 günde bitirdim :KK53:süperr.

Yasak elmayı hiç izlemedim ama bir arkadaşım güzel olduğunu söyledi. Şahsiyet polisiye tarzı fakat hiç sıkıcı değil dizi başlayalı yeni olmadı ama ben sıkıcıdır diye hiç başlamamıştım sonra merak edip bi başladım izlemeye 12 bölümü 2 günde bitirdim :KK53:süperr.

Vav o kadar iddialı demeksi yarın başliyim bakiyim ben de bir iki bölüm sonra sararsa devam, cansu dereyi severim kaliteli oyuncu:KK66:

Ayrıca netflix de Z-Nation var. Yeni sezonun girmesini bekliyorum o da bayağ iyiydi

Oooo o zaman- the sopranos diyecegimm. Beklentiyi breaking bad kadar buyuk tutmam ama the sopranos amerikada en cok izlenilen dizi oldu.

Evet benziyo gibi bakındım şimdi, baga da oylanmış, yapım tarihi baya eski ama aklımda bulunsun:KK66:
Mr robot ilgimi çekmişti baya bi izledim ama sarmadı bıraktım

Rica ederim canım Esaretin Bedeli dicem ama izlemişsndr onu

İzledim canım hep öyle başyapıtlar yüzünden bişey beğenemez olduk zaten eheh :)
The game
Prestij
Who I am
Amir khan filmleri
Makinist
Hachiko
Sihirbazlar çetesi falan daha aklıma gelmiyo da onlar da güzel filmler ama hep eski uzun zamandır film izlemiyorum ondan yenilerden habersizim

İzledim canım hep öyle başyapıtlar yüzünden bişey beğenemez olduk zaten eheh :)
The game
Prestij
Who I am
Amir khan filmleri
Makinist
Hachiko
Sihirbazlar çetesi falan daha aklıma gelmiyo da onlar da güzel filmler ama hep eski uzun zamandır film izlemiyorum ondan yenilerden habersizim
İyi de yapıyorsun canım valla hiç bişey eskisi gibi değil artık :)

X