Dizi Tadında Bir Akşam

Aşık oldun yani celladına , tebrik ediyorum böylesi insanları hayatınıza dahil ettiğiniz için . Kıskanıyor beni ooooo aşık bana , beni yerden yere vuruyor ama olsun kasabım o benim diyorsun sanırım . Neyse engellenmişsin , şükret bence.
Aşık değilim. Sadece egoma tekme yediğim için üzüldüm. Karşımdakinin de egosuna tekme atmak, canini acıtmak istedim.

Öğyykkk 🤢 bacım anladik en cok sen sevişiyon :KK53: bari evli nişanlı sevgilisi olanlar olmasın
Bu çok hadsizce ve mide bulandırıcı bir yorum. Nasıl bu cüreti kendinde bulabiliyorsun?

Ben bu kadından haberim olmadan bu adamla görüştüğümü ayan beyan yazmışım. Ama seni az çok biliyorum. Kaostan besleniyorsun. Illa kışkırtıcı bir yorum yapacaksin.

Aşık değilim. Sadece egoma tekme yediğim için üzüldüm. Karşımdakinin de egosuna tekme atmak, canini acıtmak istedim.
aşık değilseniz ne gerek var zaten sevgilisi değilsiniz.başka bir yakışıklı adam bulursunuz olur biter

Ya bırakın ne otele gidin ne de görüşün bundan sonra. Adam da kadın da tekinsiz tiplere benziyor ayrıca adam sizi de o kadını da sadece fb olarak görüyor bu belli birşey. Diziden korku filmine dönmesin bu iş, otelin camından ya da kayalıklardan düşerek gerçekleşen şaibeli ölümleri görüyoruz haberlerde, bi de bunun ablası da savcıymış, örterler üzerini bi güzel, kim vurduya gidersiniz. Senaryoyu yazdım ama oluyor mu oluyor yani manyak çoook...

Ya bırakın ne otele gidin ne de görüşün bundan sonra. Adam da kadın da tekinsiz tiplere benziyor ayrıca adam sizi de o kadını da sadece fb olarak görüyor bu belli birşey. Diziden korku filmine dönmesin bu iş, otelin camından ya da kayalıklardan düşerek gerçekleşen şaibeli ölümleri görüyoruz haberlerde, bi de bunun ablası da savcıymış, örterler üzerini bi güzel, kim vurduya gidersiniz. Senaryoyu yazdım ama oluyor mu oluyor yani manyak çoook...
Teşekkür ederim düşünceli yorumunuz için.

Muhtemelen kadınların peşinden koşması hoşuna gidiyor. Yoksa 30 yaşında insanların sürekli birbirlerini takipten çıkıp tekrar takip etmesi falan normal değil.

Merhabalar herkese,

Bir süredir görüştüğüm birisi var. Hayli keyifli vakit geçiriyorduk. Lakin son zamanlarda güvenilir biri olmadığına dair süpheler düştü içime.
Ne yapıp ettiğine bir bakayım dedim. Az takipçili bir kadın hesabıyla sürekli takipten çıkıp, yine birbirlerini takip ettiklerini fark ettim. Kadın biyografisine bazen aşk cümleleri bazen atarlı giderli şeyler yazıyordu. Huylandım açıkçası.

Geçenlerde o kadının kim olduğunu sordum. Kem küm etti. Önce eski bir dostum dedi, biraz daha sorgulayınca ben saplantılı birisi, eski sevgilim falan dedi. Ben de blöf yaptım. Peşini bırakmasını sağlayacaksa ona mesaj atayım dedim. Sakın yapma, tehlikeli insanlar bunlar dedi. Bunu diyen adam polis, ablası savcı bu arada :işsiz:

Son zamanlarda başka mevzular da oldu ve içim hiç rahat etmedi. Kadına mesaj attım. Kadın da sevgilisi olduğunu söyledi. Bize mutluluklar diledi sözde. Ve nedense benim hamile olduğum sonucunu çıkarmış.

Benimkine de mesaj attığımı söylemiş, ayrıca hamile olabilir demiş. O gün büyük bir kavga ettik. Kadınla birbirlerini takipten çıktılar. Ertesi gün bütün gün gidip kan testi yaptırmamız konusunda başımın etini yedi. Kabul etmedim. Akşam sahile gidelim o zaman dedi. Hastaneye gitmemek şartıyla kabul ettim. Yolda yarın için bir otelde yer ayırttığından bahsetti.

Bir hastanenin önünde durduk. Ben arabadan inmedim. Sinirlendi, son hız bana bağıra bağıra araba kullanmaya başladı. O kadar büyük bir kavga ettik ki adamın bütün kolu tırmık içinde kaldı. En sonunda gittik testi yaptırdık. Güzel bir akşam geçirdik.
Beni bıraktıktan yarım saat sonra Instagram'dan engellediğini ve o kadınla yeniden takipleştiklerini gördüm. Sözde kadın mesajların fotoğrafını atmış buna. Bu da benim gerçek yüzümü görmüş. Ama yine de yarın otele gidecekmişiz. Sonra kadın bana yazdı. Sevgilisi değilmiş ama ona yar olmadıysa kimseye yar etmezmiş. Ciğerini sökerim falan dedi töre dizisi loading :110:

Nasıl bir şeyin içine düştüm ben? Anlayamadım. Ne yapsam onu da bilmiyorum. Adamı engellemeyi düşündüm, kadından korkup engellediğimi düşünür diye vazgeçtim. Bir yandan egoma tekme yemiş gibi hissediyorum gidip kuzu gibi kan verdim diye. Bi akıl verin hatunlar ne yapayım o_O

Hanımlar, sebebini anlamadığım bir şekilde beni yerden yere vurmaktan ziyade destek olsanız, akıl verseniz? Ben bile bile seçmedim ya sevgilisi olan adamı.
Hic birsey anlamadim 😩

X