Dizi Tadında Bir Akşam

Peynirdelisi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2013
4.765
8.339
Merhabalar herkese,

Bir süredir görüştüğüm birisi var. Hayli keyifli vakit geçiriyorduk. Lakin son zamanlarda güvenilir biri olmadığına dair süpheler düştü içime.
Ne yapıp ettiğine bir bakayım dedim. Az takipçili bir kadın hesabıyla sürekli takipten çıkıp, yine birbirlerini takip ettiklerini fark ettim. Kadın biyografisine bazen aşk cümleleri bazen atarlı giderli şeyler yazıyordu. Huylandım açıkçası.

Geçenlerde o kadının kim olduğunu sordum. Kem küm etti. Önce eski bir dostum dedi, biraz daha sorgulayınca ben saplantılı birisi, eski sevgilim falan dedi. Ben de blöf yaptım. Peşini bırakmasını sağlayacaksa ona mesaj atayım dedim. Sakın yapma, tehlikeli insanlar bunlar dedi. Bunu diyen adam polis, ablası savcı bu arada :işsiz:

Son zamanlarda başka mevzular da oldu ve içim hiç rahat etmedi. Kadına mesaj attım. Kadın da sevgilisi olduğunu söyledi. Bize mutluluklar diledi sözde. Ve nedense benim hamile olduğum sonucunu çıkarmış.

Benimkine de mesaj attığımı söylemiş, ayrıca hamile olabilir demiş. O gün büyük bir kavga ettik. Kadınla birbirlerini takipten çıktılar. Ertesi gün bütün gün gidip kan testi yaptırmamız konusunda başımın etini yedi. Kabul etmedim. Akşam sahile gidelim o zaman dedi. Hastaneye gitmemek şartıyla kabul ettim. Yolda yarın için bir otelde yer ayırttığından bahsetti.

Bir hastanenin önünde durduk. Ben arabadan inmedim. Sinirlendi, son hız bana bağıra bağıra araba kullanmaya başladı. O kadar büyük bir kavga ettik ki adamın bütün kolu tırmık içinde kaldı. En sonunda gittik testi yaptırdık. Güzel bir akşam geçirdik.
Beni bıraktıktan yarım saat sonra Instagram'dan engellediğini ve o kadınla yeniden takipleştiklerini gördüm. Sözde kadın mesajların fotoğrafını atmış buna. Bu da benim gerçek yüzümü görmüş. Ama yine de yarın otele gidecekmişiz. Sonra kadın bana yazdı. Sevgilisi değilmiş ama ona yar olmadıysa kimseye yar etmezmiş. Ciğerini sökerim falan dedi töre dizisi loading :110:

Nasıl bir şeyin içine düştüm ben? Anlayamadım. Ne yapsam onu da bilmiyorum. Adamı engellemeyi düşündüm, kadından korkup engellediğimi düşünür diye vazgeçtim. Bir yandan egoma tekme yemiş gibi hissediyorum gidip kuzu gibi kan verdim diye. Bi akıl verin hatunlar ne yapayım o_O


Hanımlar, sebebini anlamadığım bir şekilde beni yerden yere vurmaktan ziyade destek olsanız, akıl verseniz? Ben bile bile seçmedim ya sevgilisi olan adamı.
Kurtulmaya bak
 

Calcifer

'‘insan insanın sığınağıdır’
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
24 Ekim 2014
33.982
174.864
Kadınla konuşurken bana bu adamdan daha önce çocuk aldırdığını söyledi. Konuyu siz korunuyor musunuza getirdi. Ben de yanıt vermedim.

Valla Instagram'dan engellemesinin sebebi kadın mesajlaşmaların görselini atmış, benim gerçek yüzümü görmüş orada. Bir iki saat önce de Wp'dan engelledi. Narsist bir adam, muhtemelen ona bugün yazmadığım için engellemiştir.
böyle bir ilişki yaşamak kimsenin hoşuna gitmez de siz biraz bile bile lades demişsiniz. İnsan birlikte olduğu insanı tanımaya çalışmaz mı? sadece yatakta iyi diye sevgili olursanız böyle durumların içinde bulursunuz kendinizi
 

Muhtelif Evhamli Hatun

Nirvana
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2015
7.716
27.403
Amaan fuckbuddy mişsiniz
Koy tekmeyi gitsin
Ben de sevgili sandım

Ayrıca diğer kadın da fuckbudy olabilir
Sonuçta sevgili değilsiniz
Sadakat durumunuz yok
 


Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 170 cm. Başlangıç Kilom :65 Kg. Şimdiki Kilom :48 Kg.

benkahvecanavari

ne kedisiz ne kitapsız
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2014
1.655
2.521
26
eski nikinizi hatırladımmm .yorumlarımı geri alıyorummm yorumm yokkkkkkkk. :rolleyes:

anne boleyn di eski niki.orda tonlarca böyle konusu vardı.o yüzden gerek yok yorum yapmama.kendi hayatı

Ben şoookkk ben iptal... Bir dönem kanser eden konuları vardı, sonra ortalıktan kaybolmuştu. Arada aklıma gelirdi kk da boyle biri vardı, nerede ne yapiyor acaba derdim. Hiçbir şey değişmemiş...
 

Thrive60

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2017
1.670
4.985
36
Ben sizin probleminizi anladım.

Eğer sadece cinselliğe dayanan bir ilişkiniz var ise isterse 100 kadınla görüşsün gerçekten umursamamanız lazım. Ancak bunu yapamıyorsunuz, insanlık hali. O zaman da zorlamanın anlamı yok.

Ya hiç umursamayın, başka kadınlarla/erkeklerle da çıkabilin, ya da sevgili olun. Şu haliyle kendinizi yıpratmaktan ve hatta tehlikeye düşmekten kaçılamıyor. Aman diyeyim. 😔
 

mavikelebek34

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2017
2.679
7.415
Ay ben ne okudum öyle :KK57:
Meredith kaç kurtar kendini. Ayrıca başkası istedi diye bir daha ne kan tahlili ne de başka bir şey yaptır
 

Meredith Grey

Kayıtlı Üye
5 Şubat 2015
4.124
4.641
Meredith, seni yeniden görebilmek çok güzel öncelikle. :)

Bu adam önce seni kendince özel hissettirmeye çalışıp kurban bellemiş olabilir şayet narsist olduğunu düşünüyorsan. Bir diğer seçenek ise adamın tipik fb erkeği kafasına girip "bu kız benden başkasıyla olmasın" dürtüsüyle hareket etmesi olabilir. Hangi seçenek olursa olsun, adamın hareketleri, tehlike sinyallerini erkenden vermiş sana. Senin neden kötü hissettiğini anlayabiliyorum, aslında kendince intikam almak istedin onu reddetmek isteyerek. Çünkü senin de dediğin gibi bunlarla karşılaşmak egonu zedelemiş olabilir, bunu da anlıyorum. Sonuçta zedelenmiş bir ego ufacık bir hareketle bile yeniden tatmin olabilir bazen.
Eski konularını da hayal meyal hatırlıyorum, aslında sen kendini bu konuma yakıştırmıyorsun. Sadece biraz daha temkinli ilerleyebilirsin belki. Kısır döngün var, onu kırabilecek potansiyeli görüyorum sende. :)
Tipik narsist. Dün biraz araştırdım. İstemediği durumlar karşısında sürekli bağırarak, suçlayarak, karşısındakini onu bırakmakla vs tehdit ederek istediği şeyi yaptırıyor.
Sözlerini hiç tutmaz mesela. Seni birazdan arayacagim der aramaz. Bu ilişkinin tanışma aşamasında da böyleydi. Ben de adam yoğun calisiyor, unutmuştur diye düşünürdüm. Megersem kurbanını çıldırtmak için taktikmis bu. Dahası da var.
 

Meredith Grey

Kayıtlı Üye
5 Şubat 2015
4.124
4.641
Ne okudum ben😲

Toplumda ne çok bozuk psikolojik insan var....Toplumun çivisi çoktan çıkmış.
Şöyle bir insanın toplumu koruma görevinde olması ayrıca toptan yanlış😶

3nüz de ayrı ayrı doktora görünün bence 🤦‍♀️🤦‍♀️ Birbirinize takılın, normal insanlara bulaşmayın
Ay ne alaka? Benim sorunum, suçum ne? Herhalde herkesin kolunu tırmık içinde bırakmıyorum. Ben de sakin sakin oturduğum yerden buradaki konulara sallayabilirim ama yaşarken başka oluyor.
Hiç mi sinir krizi geçirmediniz?
 

La Lune

Just SQUAT!
Pro Üye
28 Şubat 2012
11.971
22.163
Tipik narsist. Dün biraz araştırdım. İstemediği durumlar karşısında sürekli bağırarak, suçlayarak, karşısındakini onu bırakmakla vs tehdit ederek istediği şeyi yaptırıyor.
Sözlerini hiç tutmaz mesela. Seni birazdan arayacagim der aramaz. Bu ilişkinin tanışma aşamasında da böyleydi. Ben de adam yoğun calisiyor, unutmuştur diye düşünürdüm. Megersem kurbanını çıldırtmak için taktikmis bu. Dahası da var.
Yakışıklı olduğu için kadinlar tarafından çok talep alıyorsa egosu arsa ulaşmıştır. Sevişmek güzel bir eylem olmalı. Dengede değil bu ilişki.
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1863 gün geçti.