Dizideki öpüşme sahnesi için rapor tutan RTÜK ünlü metodu adım adım tarif etti, ‘bu erotizm’ dedi.

tamdem

Düşüncemin geldiği yere git, kendine yer kap.
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Mart 2014
2.154
3.579
öpüsmesi, sevismesi olmayan bi dizi kaldi mi ki ? :KK64:Böyle sahnelerin yayinlanmasini hic hos bulmuyorum. Kücük cocuklar bi kenara insanlar artik normal görmeye basladi bu tür sahneleri.
Eskiden öpüsme oldugu zaman kanal degistirenler bile degistirmez oldu cünkü insanlar görmeye alisti artik.

Sahsen ben ailemle beraber dizi izledigimde bu tür sahneler izlemek istemiyorum, hele ki babamda varsa orda, durum dahada fena oluyo :KK1:
 

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
Doğa Severler Kulübü
12 Temmuz 2006
46.793
159.635
49
Google'dan destek aldım, bu çocuk bir programdaydı, tvde görmüştüm:KK70:Ya valla ben tvde birşeylere denk geliyorum ama çoğu yeni oyuncuları, şarkıcıları falan bilmem, bizde tv gündüz açılırsa ekonomi kanalları, gece açılırsa yabancı belgesel ve diziler seyredilir, bana haber spikerlerini sor onları bile daha iyi biliyorum:KK70:
 

pinkpin

Arkana bakma, oraya doğru gitmiyorsun.
Pro Üye
6 Mart 2012
4.339
7.689
Ya inan adını bilmiyorum, gece bir kanalda tekrarını gördüm, başrolde Özcan Deniz var, birde bir kız vardı adını bilmiyorum ama bir dizide oynuyordu, hani şu öyle bir geçer zamanki dizisinde Ali kaptan rolünde bir adam vardı, onla birlikte oynadılar dizide, uzun boylu bir kız, öyle bulursun sanırım, yardımcı olamadım kusura bakma ama dizileri pek bilmiyorum:KK45:

Olsun ablacım sağol yine de İzleyeceğimden değil de konusu enteresan geldi taşıyıcı anne falan :KK45:Özcan Deniz varsa zaten 3 saniye bakmaya bile tahammül edemem:KK45:
 

lamelifAmine

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2014
5.197
10.148
Ohooooooo çocukların gelişimine aykırı o kadar çok program var ki hangi birini sayalım, mesela gündüz kuşağında yayınlanan evlilik programları çok mu ahlaka uygun? Çocuklar daha küçük yaşta evlilik, evin var mı? Araban var mı? Mayışın kaç para mayışın sözleriyle yoğruluyor, evliliği ev araba maaş sanmaya başlayacaklar, sonraaaaaa töreli diziler var, kızı zorla ağaya ağa oğluna veren diziler, kız kaçınca ölüm fermanı çıkan diziler, sonraaaa dur bakayım yeni bir dizi başlamış bir karı koca var, kadının çocuğu olmuyor adamın çocuğunu başkası taşıyor, karısı çocuğu kendi yumurtalarından sanıyor ama taşıyıcı anneyi koca direkt hamile bırakmış, entrika yaniii, sonraaaa 12 yıldır elinden hiç silah düşmeyen kurtlar vadisi var, ben Polat olacağım diye evden kaçan çocuklar olmuştu, dur bak hafızayı biraz zorlasam daha neler bulurum:KK70:

Öpüşmek hepsinin yanında çok masum kaçar valla:KK59:

O YUMURTALI DİZİ TÜRK DİZİSİMİ TÜRİYEDEMİ:KK57:
 

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
Doğa Severler Kulübü
12 Temmuz 2006
46.793
159.635
49
O YUMURTALI DİZİ TÜRK DİZİSİMİ TÜRİYEDEMİ:KK57:
Evet, dur neydi kaderimin yazıldığı gün'müş adı, gece bile sırf böyle saçma dizilerin tekrarları yüzünden tv açmayacak hale geldim nerdeyse, ben yabancı dizilerimle mesudum, netten seyrediyorum artık mis gibi oluyor:KK14: