Dizideki öpüşme sahnesi için rapor tutan RTÜK ünlü metodu adım adım tarif etti, ‘bu erotizm’ dedi.

sia0303

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2013
1.291
1.086
bnde tvde öpüşmeye bu kadar takılmasını anlamıyorum insanların. dizilerdeki silahları kavgaları hiçe sayıp aa öpüştüler hemen cezayı çakalım bakış acısı bana göre değil. biri şiddeti aşılıyor diğeri sevgiden doğan bişey özünde. çocuklar için tehlikeli mi? evet merak edebilirler ama bi şekilde muhakkak görüyolar öpüşmenin nasıl olduğunu. yapacak cesareti olanlar herşekilde yapar

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2184 gün geçti.

shot

Hüseyin Şevki Topuz Fan Club
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2014
10.707
26.614
Amerikalı Profesör William Cane’in “The Art of Kissing (öpüşme Sanatı)” adlı kitabına atıf yapıldı. Kitaba göre 25 çeşit öpüşme çeşidi olduğu belirtilen raporda, şöyle denildi: “Bu 25 çeşit içinde ise favorisinin ‘lip-o-section’ metodu olarak adlandırdığı ve Amerikalı gençler arasında da moda olan bir stil olduğunu belirtiyor. Lip-o-suction metodunu çiftlerden biri diğerinin alt dudağını emerken, diğeri onun üst dudağını emiyor şeklinde açıklıyor Prof. Cane. Burada izleyiciye seyrettirilen ve aslında ekranlarda görmeye pek de alışık olmadığımız öpüşme sahnesinde de bu öpüşme stili gösterilmiş olmaktadır.”

Kitabı nereden bulabilirim:KK70::KK70: