Dizideki öpüşme sahnesi için rapor tutan RTÜK ünlü metodu adım adım tarif etti, ‘bu erotizm’ dedi.

Evet, dur neydi kaderimin yazıldığı gün'müş adı, gece bile sırf böyle saçma dizilerin tekrarları yüzünden tv açmayacak hale geldim nerdeyse, ben yabancı dizilerimle mesudum, netten seyrediyorum artık mis gibi oluyor:KK14:
rezalet ötesi
ahhhhhhhhhhh ahhhh

birde öpüşme sahnelerini çoğaltmışlar dizilerde..resmen yarış halindeler..ailecek oturup dizi izleyemiyorsun..sadece stv dizilerinde öpüşme yok ama bu seferde tecavüz olayları oluyor..en iyisi belgesel seyredelim..hayvanlar dahi insanlardan daha terbiyeli yaklaşıyorlar birbirlerine..:-)

Neyseki Tuba Büyüküstün oyunculukta başarılı değil. Bir de başarılı olsaydı neler denirdi bilemem..
Kara Para Aşk`ta takıla takıla öpüşmeye mi takılmışlar? Ne var iki birbirini seven insan.. Seven insanları izlemek çok mu ayıp..
Bu dizide organ mafyası ve polis el ele çalışması var, bunu izlemek normal, babası hasta ve ameliyat olması için gereken para için iki kız kara para aklama işine giriyor falan o da normal ama iki seven insanı göstermeleri çooook ayıp.
Her şeyi geçtim mafya dizilerinde çerez gibi insanların birbirlerini öldürmesi bile bu kadar tepki görmüyor. bazen şaşırıyorum sevmeye sevilmeye o kadar çok tepki veriliyor ki.. Öpüşmek, sevişmek (sahne çok abartılmadığı sürece) çok normal oysa insan öldürmek aslında çoook acı.
Edit : Bir de tecavüzlü sahnelere bile bu kadar tepki verilmiyor,
Not : Kanal gezerken gördüm diyemeyeceğim Kara Para Aşk`ı birinci sezon izlemiştim

hiç izlemediğim dizi,bir bölüm bile izlemedim
zaten pek güzelede benzemiyor sıkıcı gibi.

bu diziyi severek izleyenlerdenim dizi cok güzel,seyirciside cok
öpüsme sahnesine niye bukadar takmislar anlayamiyorum,hangi dizide yokki daha beterleri var
dizimi rahat biraksinlar :KK11:

Öpüşmeye gelene kadar etrafta ne olaylar dönüyor onlara baksınlar.. :KK59::KK59:
Öpüşmek güzeldir felsefesnden yola çıkarak devam diyoruz demiiii.. :KK8::KK8:
İyiki dizilerde filan fransız öpücüğünü uygulamıyorlar,mazaalah rtük anında cezayı basar kanallara :KK70::KK70: :KK31:

bnde tvde öpüşmeye bu kadar takılmasını anlamıyorum insanların. dizilerdeki silahları kavgaları hiçe sayıp aa öpüştüler hemen cezayı çakalım bakış acısı bana göre değil. biri şiddeti aşılıyor diğeri sevgiden doğan bişey özünde. çocuklar için tehlikeli mi? evet merak edebilirler ama bi şekilde muhakkak görüyolar öpüşmenin nasıl olduğunu. yapacak cesareti olanlar herşekilde yapar

Amerikalı Profesör William Cane’in “The Art of Kissing (öpüşme Sanatı)” adlı kitabına atıf yapıldı. Kitaba göre 25 çeşit öpüşme çeşidi olduğu belirtilen raporda, şöyle denildi: “Bu 25 çeşit içinde ise favorisinin ‘lip-o-section’ metodu olarak adlandırdığı ve Amerikalı gençler arasında da moda olan bir stil olduğunu belirtiyor. Lip-o-suction metodunu çiftlerden biri diğerinin alt dudağını emerken, diğeri onun üst dudağını emiyor şeklinde açıklıyor Prof. Cane. Burada izleyiciye seyrettirilen ve aslında ekranlarda görmeye pek de alışık olmadığımız öpüşme sahnesinde de bu öpüşme stili gösterilmiş olmaktadır.”

Kitabı nereden bulabilirim:KK70::KK70:

X