Tüp Bebek Merkezleri DOÇ.DR. BÜLENT KARS'A TEDAVİ GÖREN, TÜP BEBEK YAPTIRAN VAR MI?

karadenizkizi1982

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2019
4.647
3.130
41
Selam bayanlar,

Ben Bülent Hoca'da histereskopi ameliyatı oldum. Şuan 3. adetimi bekliyorum ( inşallah olmam). Bu adetimi de yaşarsam tüp bebeğe başlama niyetimiz var Bülent hocada . Sizce nasıl tedavilerinde başarı oranı. Kendisi yada bir yakını tüp bebek tedavisi olmuş olan kişiler.. Fikirlerinize ihtiyacım var.

Şimdiden çok teşekkür ederim.

Selam bayanlar,

Ben Bülent Hoca'da histereskopi ameliyatı oldum. Şuan 3. adetimi bekliyorum ( inşallah olmam). Bu adetimi de yaşarsam tüp bebeğe başlama niyetimiz var Bülent hocada . Sizce nasıl tedavilerinde başarı oranı. Kendisi yada bir yakını tüp bebek tedavisi olmuş olan kişiler.. Fikirlerinize ihtiyacım var.

Şimdiden çok teşekkür ederim.
Ayyy canım benim bende bunu araştırıyorum ya kimseyi bulamadım 😌 bu ay kendisinde aşılama oldum bugün 7.günüm Bülent hocayı çok seviyorum çok ilgili hasta psikolojisinden çok iyi anlıyor kesinlikle ama tüp bebekte başarısı nasıl bilemiyorum

Ayyy canım benim bende bunu araştırıyorum ya kimseyi bulamadım 😌 bu ay kendisinde aşılama oldum bugün 7.günüm Bülent hocayı çok seviyorum çok ilgili hasta psikolojisinden çok iyi anlıyor kesinlikle ama tüp bebekte başarısı nasıl bilemiyorum
Sen şimdi tüp bebeği düşünme :KK70: Aşılamanı düşün ona konsatre ol. tutar inaşllah sendeki problem nedir.

Benim eşimin arkadaşının eşi gitti ona tüp bebeğe. O ok memnun ayrıldı pozitif sonuçta aldı 7 aylık gebe şuan. Onada kendi arkdaşları tavsiye etmişte gitmiş. Onlarda memnunmuş. Yani pozitif sonuç alan çok demişti bana ama ben yine de araştırıyorum tam amin olmak adına. Nerede ikamet ediyorsun sen

Sen şimdi tüp bebeği düşünme :KK70: Aşılamanı düşün ona konsatre ol. tutar inaşllah sendeki problem nedir.

Benim eşimin arkadaşının eşi gitti ona tüp bebeğe. O ok memnun ayrıldı pozitif sonuçta aldı 7 aylık gebe şuan. Onada kendi arkdaşları tavsiye etmişte gitmiş. Onlarda memnunmuş. Yani pozitif sonuç alan çok demişti bana ama ben yine de araştırıyorum tam amin olmak adına. Nerede ikamet ediyorsun sen
Konuşmuştuk ya biz 🙈 kartaldayım bende pcos eşiminde varikosel yüzünden morfoloji düşük

Merhabalar, bende bülent hocaya gidiyorum. Genetik tarama yapildi ve 6 embriyodan 4 tanesi sorunlu cikti ama iki tanesi transfer icin hazir. Dün ilaclara başlicaktim transfer icin ama myom oldugu icin bana aldirmami tavsiye etti. Biraz üzgünüm aslinda bülent hocayi bir kez gördüm 5 dak bile sürmedi görüşme. Ama cok yoğun olduğu icin diye kendimi avutuyorum...

Merhabalar,

Ben de Bülent Hocaya gidiyorum. Bu ay yada önümüzdeki ay sürece başlamayı düşünüyoruz. Bülent Hoca ile ilgili olumlu çok fazla duyum aldım. Öncelikle işini severek yaptığına çok ikna oldum. Önceliği para değil yani. Bir de detaycı olması çok iyi. Yani sizin geçmişinizi iyi dinleyip analiz edip, detaylı testler istiyor. Hepimiz güzel sonuçlar alırız umarım...

Merhabalar
Ben ve bütün ailem Bülent hocaya gidiyoruz elitimin başarılı bir aşılama geçmişi var. Ben bu ay tüp bebek tedavisine başladım (dua edin) Bülent hoca inanılmaz ilgili biridir danışanlarını asla müşteri olarak görmez herşeyi defalarca anlatır. Ben çok çok memnunum ki hasta yoğunluğundan bunu görebilirsiniz dönem dönem gece 2ye kadar hasta baktığı oluyor hatta bazı dönemler yoğunluktan yeni hasta alamadığı olmuştur. Mecburi dönem kontrol muayeneniz yoksa 1 hafta öncesinden randevu almanız gerekir.

Ve etrafımda bu kadar gidip olumsuz yorum yapan kimseyi duymadım 👍🏻👍🏻

X