Saç Rengi ve Saç Boyama Doğal Rengine Dönmek İstiyorum..

Dahakarpuzkesecektik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2015
1
0
24
Merhabalar,konu başlığından bakarak yanlış anlamayın,saçlarımı hiç boyatmadım ve henüz 16 yaşındayım.
Annem yabancı olduğundan dolayı küçükken de saçlarım sapsarıymış,büyüdükçe koyulaştı,yine sarıydı ama koyu bir sarı gibi açık kumral gibi güzel bir renkti ama ben sonra rengini açmak için blonde saç açıcı spreyinden aldım. İkinci şişesi bitti.. Hata yaptığımı düşünüyorum çünkü zaten koyu sarı olan saçlarım açık bir sarı oldu. Kötü mü, kötü değil herkesin beğendiğini söyleyebilirim. Fakat diplerden kendi rengi geliyor,gelen saç sarı da olsa açılmış saçım açık sarı olduğu için sanki boyatmışım gibi duruyor. Arada bi diplerine de sıkıyorum o yüzden ama dediğim gibi henüz 16 yaşındayım ve bu görüntüden hiç hoşlanmadım.
Sizce ne yapmalıyım lütfen bana yardım edin..
Kendi rengime dönmek istiyorum ama bu yaşta boyatmam sağlıksız olur mu? Diplerden gelen saçları uzatmayı da denedim ama dipboya gibi durduğu için vazgeçtim yine. Yardım edin ne yapmalıyım ve nasıl uazatabilirim diplerini

16 yaşında olduğuna göre okula gidiyorsundur, zaten saçını salık kullanmayacaksın okulda en iyisi topuz ve ya örgüyle kamufle etmek önümüzdeki yaza kadar, uçlardan ala ala gider çoğu kalanı da yazın bir kuaföre gidersin onu doğal görünecek şekilde 3-5 tutamına ışıltı atar öylece kurtulmuş olursun

X