Doğal saç şampuanı bulamıyorum

hestina

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2016
777
678
ayy demeyin hanımlar karbonat saçı kırıyor mu ki :KK43: sems aslanın bir tarifini uyguluyorum bende saçlarıma karbonatlı su döküp bekletiyorum filan kullanmam artıkk.
bu arada doğal sabunlar var duzenli kullanımda saçı bebek gibi yapan. onun haricinde de aktarda çok guzel doğal ürünler var şampuan vs. olarak. ben oralara bakmanızı tavsiye ederim
 

pinarsimsekk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2022
6
13
30
En doğalında bile ya sülfat var ya parfüm😞 Doğal şampuan yok mu bildiğiniz memnun kaldığınız ?
Kastil Sabunu ile saçını ve vücudunu yıkayabilirsin. Veya da bebek şampuanı ile. Ben en çok kastil sabunundan memnunum castile marka olanı en doğalı. Trendyol'da 3'lü set alırsan 90 TL'ye geliyor.
 
Son düzenleyen: Moderatör:

mandalina01

DİL-DADE
Pro Üye
28 Temmuz 2010
11.893
237
En doğalında bile ya sülfat var ya parfüm😞 Doğal şampuan yok mu bildiğiniz memnun kaldığınız ?
aradan çok zaman geçmiş bulabildiniz mi?
ben katı şampuana geçtim çok da memnunum
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-08-2022

Hamileliğimin 32. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 61 gün kaldı.

Bebeğiniz rahim içinde hava tenefüs edemediği için, koku duyusu doğumdan sonra aktif hale gelecektir. Bebeğinizin gelişi yaklaştıkça, vücudunuz sıkça doğum kasılmaları ve hareketleri yapıyor ve bunlar giderek artıyor. Bu doğum öncesi kasılmalara Braxton-Hicks kasılmaları denir. Bebeğiniz demir, fosfor ve kalsiyum depolamaya başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Efeemine

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2022
12
6
30
En doğalında bile ya sülfat var ya parfüm😞 Doğal şampuan yok mu bildiğiniz memnun kaldığınız ?
Mrb kesinlikle atoym scalpcare şampuanı öneriyorum .doğal ve gerçekten etkili bir ürün benim saçlarım dökülüyordu kiriliyordu kepek vardı baya hergum başımı kasiyorum biliyorsunuz ki insanların içinde kaşınmak ta hoş değil rahatsız oluyorsunuz .bir sürü ürün kullandım doktor önerisi ilaç kullandım ama fayda etmedi .ve enson arkadaşım beni atoym scalpcare şampuanı ile tanıştırdı kullandım sonuçlar gerçekten harika . Saçları besliyor parlatiyor kepeği önlüyor egzami yi durduruyor ,mucizeli bir ürün .bende başta insnmadim ama kullanıp memnun kaldıktan sonra iyi ki atoym diyorum .ve enson atoym ye üye oldum .sorunuz varsa bilgi istiyorsanız benimle iletişime geçin yardımcı olayım 👍