Doğal sarışınların saç rengi :)

Miss.Heraa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2009
162
25
Merhaba bayanlar, ben siteye yeni üye oldum. Ama ne zamandır girip sizin güzel paylaşımlarınızı okuyorum yerimseniben
Hep doğal sarışınların saç rengine bayılmışımdır :) Ama bunu doğal olarak bir kuaför nasıl yapabilir, yada bu rengin adı ne diye geçiyo onu bilmediğim için bu hevesim hep yarım kaldı :KK43: Bu rengi sevenler ve saçlarının doğal sarışın gibi olmasını isteyenler burda paylaşalım diyede bu konuyu açtım :)
1884_1544_Beyonce-02-400.jpg
Bilgisayarımdan buraya nasıl resim eklenceğini bilmediğim için anlatmak istediğim rengi internetten bulup ekledim, nasıl eklenceğini öğrenince doğal sarışınlarda anlatmak istediğim rengi eklicem :)
Bu renk tam olarak nedir ne diye gecer yardımcı olursanız cok sevinirim şimdiden teşekkürler :eek:

Son düzenleme:

lolalucy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2009
1.357
488
40
alakasız olucak ama beyonce'nin göğüslerinde çatlak mı var?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2113 gün geçti.

Miss.Heraa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2009
162
25
Bu rengi çok aradım ama bi türlü bulamadım Çok üzgünüm çoook . Turumcumsu bi renk değil altın karamel yada karamel tonları gibi fisfisfis . Sarımsı bi renk ama çok doğal duruyo :) Ekliyebilirsem bir kaç tane daha fotoğraf koyucam :)

G

GaydiricubbatCemilem

Ziyaretçi
ben bal köpüğü diye biliorm hatta loreal kullanıomuş öle okumuştum int.de..

Miss.Heraa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2009
162
25
Bal köpüğü demek ki çok sağol canım :)
ruslana.jpg
bu da çok hoşuma gitti opuyorumnanaktan

Son düzenleme:

Miss.Heraa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2009
162
25
Grerçekten mi süper bir renk ya opuyorumnanaktan . Peki canım bu ne renk diye geçiyo bal köpüğü diye düşündük ama :eek: küllü koyu sarı olabilir mi ki fisfisfis

A

ayşül

Ziyaretçi
bana genelde kuaforler kullu acık kumral koyu sarı dıyolar bak dur benım saç rengımı gosteren bı resım eklıyım