Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Doğal ve kalıcı etkili göğüs büyütme yöntemleri

bembeyazz00

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2012
20
0
kızlar nolur yardım edin depresyona girmek üzereyim. göğüslerim çok küçük. 75 beden sütyenler bile büyük geliyor. bitkisel bi çözüm istiyorum. ilaç kullanmak istemiyorum. yan etkilerinden çok korkuyorum. mersin yağının falan çok etkili olduğunu duydum ama kullanmayı bırakınca göğüsler tekrar küçülüp eski haline dönüyormuş. bunun sonucunda çatlaklar oluşacağını tahmin ediyorum. bana kalıcı bi yöntem söyleseniz beni çok mutlu edersiniz lütfen yardım edin :KK43:

çörek otu yağı + çilek yağıyla hergün düzenli olarak masaj ve bir fincan rezene çayına 4-5damla çörek otu yağı damlatıp içmek bunu gündüz için gecede hayıt tohumu ben 1 haftadır yapıyorum dolgunluk oldu en iyi sonuç almak için en az bırakmadan 2 ay yapmak gerekiyor

teşk cnm ama kalıcı mı ? bide masaj tekniği ile mi yaptın yoksa öyle gelişi güzel sürüwerdin mi?

Son düzenleme:
önerdiğin masaj tekniği warsa söyler misin ? ben bi tane buldum ama bi işe yaramıyo gibi :S

Son düzenleme:
önerdiğin masaj tekniği warsa söyler misin ? ben bi tane buldum ama bi işe yaramıyo gibi :S

Tatlım ben bilgisayar başındayken, ya da ne bileyim genel olarak her boş vaktimde bi şeyler yapmaya çalışıyorum. Sol elim sağ göğsümde sağ elim sol göğsümde içeriye doğru çevirerek masaj yapıyorum.

İşe yarıyor ama bu gibi şeylerden gözle görülür sonuç almak 2 ay alıyomuş tatlım. 2 ay nedir ki ameliyat falan olmaktansa (Allah korusun) denemekten ne zarar gelir ki? Yani şöyle düşün, seneler önce yaptığın sporun bugün bile faydası olabilirken, bugün yaptığın masaj seneler sonra göğüslerini Allah'ın izniyle kocamaan edebilir. Ayrıca tatlım sağ elini sol göğse sol elini de sağ göğse koy, bastırarak birbirine yakınlaştırmaya çalış, canın çok yanmasın ama. O da kasları güçlendiriyo diye biliyorum canım

İşe yarıyor ama bu gibi şeylerden gözle görülür sonuç almak 2 ay alıyomuş tatlım. 2 ay nedir ki ameliyat falan olmaktansa (Allah korusun) denemekten ne zarar gelir ki? Yani şöyle düşün, seneler önce yaptığın sporun bugün bile faydası olabilirken, bugün yaptığın masaj seneler sonra göğüslerini Allah'ın izniyle kocamaan edebilir. Ayrıca tatlım sağ elini sol göğse sol elini de sağ göğse koy, bastırarak birbirine yakınlaştırmaya çalış, canın çok yanmasın ama. O da kasları güçlendiriyo diye biliyorum canım [/B][/B]
[/QUOTE]

kesinlikle katılıyorum canım sana iş inanıp sabırlı ve azimli olmakta.. 1 haftada sonuç bekleyip göremeyince bırakmakta değil...

ben biyerde okumustum bunlar işe yarıyomuş ama kullanmayı bıraktığınızda eski haline dönüyomuş. benden söylemesi :))

ben hep bi haftada sıkılıyodum eskiden :KK1: hatta ne haftası 2 gün ya 2 gün ! :KK52::KK52:

aynen canım ya max 1 hafta yapıp bırakıyordum ben de ama geçen ay ilk defa tam 1 ay yaptım:) ama 4-5 gündür onu da bıraktım 2-3 gün içinde tekrar başlıcam inş bırakmamak üzere...

aynen canım ya max 1 hafta yapıp bırakıyordum ben de ama geçen ay ilk defa tam 1 ay yaptım:) ama 4-5 gündür onu da bıraktım 2-3 gün içinde tekrar başlıcam inş bırakmamak üzere...

inşallah :) kötü düşünenlere, işe yaramaz yarasa da eski haline döner diyenlere laf anlatamadım, moralleri bozmayın dedim :) anlamadılar :44: o yüzden biz birbirimize destek olalım Allah yardımcımız olsun ♥

inşallah :) kötü düşünenlere, işe yaramaz yarasa da eski haline döner diyenlere laf anlatamadım, moralleri bozmayın dedim :) anlamadılar :44: o yüzden biz birbirimize destek olalım Allah yardımcımız olsun ♥

evet canım bırakalım inanmayan inanamasın ama en azından bizim gibi çok isteyip çaba sarfedenlerin hevesini kırmaya çalışmasınlar...

denediğimden söylüyorum. bende mersin yağı kullanmıştım dolgunlaştılar ama kullanmayı bırakınca geri fosaldılar sanki bende nedenine araştrdım kullanmayı bırakınca eski hal yani.. ama hep kullanırsan ne mutlu size :KK70:

bende anason yağını kullandım. çok düzensiz kullanmıştım pek bi etki etmedi. baştan hepsini denemek lazım yapıdan yapıya fark eder nede olsa.. sizde denediklerinizi yazın gerçekten çok yardımcı oluyor yorumlarınız :)

bende anason yağını kullandım. çok düzensiz kullanmıştım pek bi etki etmedi. baştan hepsini denemek lazım yapıdan yapıya fark eder nede olsa.. sizde denediklerinizi yazın gerçekten çok yardımcı oluyor yorumlarınız :)

ben de şuanda üzüm çekirdeği yağı kullanıyorum o bitince rezene yada anasonyağı almayı düşünüyorum ben de.. Aslında çemen en etkilisiymiş ama çk kötü kokuyormuş o yüzden onu kullanamam sanırım...

ben de şuanda üzüm çekirdeği yağı kullanıyorum o bitince rezene yada anasonyağı almayı düşünüyorum ben de.. Aslında çemen en etkilisiymiş ama çk kötü kokuyormuş o yüzden onu kullanamam sanırım...

Ay keşke kokusu olmasaydı da :KK43: Çok faydalıymış ya çementozu falan :KK50:

çemeni hiç duymadııııım :44: bende kuru üzüm çekirdeği yedim ama yağını kullanmadım , sen faydasını gördün mü ?

sen kullandın mı ? biliglendirsene azıcık bizii :)

yok tatlım ya kokusunu sorun etmezdim aslında ama bizimkiler hemen anlar noluyo diye. açıklayamam ki :KK50: ama müsaitsen o açıdan bence bi dene derim çünkü benim imkanım olsaydı hemen denerdim :/ kullanmadım yani

X