doğalgaza ödediğiniz parayı azaltın......

valal bende pek işe yaramadı.. yanlışmı yaptım bilmiyorum.. birbirini çeken taraflar karşılıklı yapıyştırdım..z aten ötekş türlü çekmiyor.. anlamadım ben bu işi:KK43:zaten saate bakıyorum gene aynı hızda dönüğyor.. faydası yok galiba..

amam malesef fark etmedi.. zıt kutupları birbibrini eçekn kısımlarını karşılıklı boruya yapıştırdım işte.. ama saat gene aynı hzıda dönüğyor.. alalala:KK43:(

ilginçmiş. bunu elektrik sayaçları için duymuştum ama doğalgaz için ilk kez duyuyorum

bu yüzyıllardır olan bişi zaten ama hem kaçağa hem harama giriyor
arkadaş kombiye yakın boruya diyor kaçak olması için doğalgaz saatine girmeden önceki boru derdi bu sayaçtan sonraki borudan bahsediliyor yanii sayaç yazdıktan sonra gelen gaz kombiye süzülerek girmesi olay bilmem anlatabildimmi

Anlamadım.. Kombiden direkt dışarı çıkan doğalgaz bacasına mı yapıştırıcaz? Yoksa peteklere giden ince boruya mı?

kombiye bağlı plastik borular vardır. ama ana boru demirdendir. demir olan borunun orta yerindede sarı açma kapama vanası vardır. o boruya yapıştıracaksın

akşam eşimi ikna edebilirsem. bizde deneyeceğiz. gelen faturadan sonra size bilgi veririm

evet bunu daha önce bir yerde duymuştum.hatta bir tv programında mıknatıslı bir alet satılıyordu sadece doğalgaz ile ilgili değildi.tüm faturalara kolaylık sağlanacağı türünde idi.demekki doğruymuş.mıknatıs bulup denemek lazım

Bu yöntemle alınan gaz ayn ödenen miktar mı az oluyor?
Eger evetse bu kaçak elektrik su sayacıyla oynayıp az ödemeye benzer haram dır.Eğer anladığım gibiyse değmez arkadaşlar battaniye altında yatın ama helal olmayan yolu seçmeyin.

X