doğalgaza ödediğiniz parayı azaltın......

neden harama girsin biz zaten devletin 3 ayda bir yaptığı gereksiz zamlarla kat ve kat fazlasını ödüyoruz dünya üzerinde doğal gazı en pahalı kullanan ülkeyiz ben haram olduğunu düşünmüyorum...
Bize göresi olmaz ki ama usulsüz yapılan şey bu.
Devlete itiraz edersiniz evet zam çok oluyor haklısınız ama vebali var kuyrukta beklerken insanlar önlerine geçmek ne kadar uygunsuzsa hak yemekse buda aynı
Yapmayın çok yanlış ama

Bu yöntemle alınan gaz ayn ödenen miktar mı az oluyor?
Eger evetse bu kaçak elektrik su sayacıyla oynayıp az ödemeye benzer haram dır.Eğer anladığım gibiyse değmez arkadaşlar battaniye altında yatın ama helal olmayan yolu seçmeyin.
haram oldugunu düşünmüyorum çünkü anladığım kadarıyla gaz gecişi yavaş oluyor birden basmıyor gaz zaten eşimlede konuştum pek bir faydası olmaz dedi bizde oda termostadı alıcaz artık

Deneyen arkadaşlar varsa tecrübelerini yazarda mutlu oluruz: D

bizde oda termostatı aldık faturalar azaldı apartmandaki herkese 130 geldi bizimkisi 50 tl tabiki
1-arakat olması
2- yalıtımlı yeni bina olması
3-peteklerin önünde eşya yok sadece yatak odasının peteginin önünde yatagımız var oda mecburen oldu .
4- petek üstündeki perdelerim kısa uzun degil
5-kombimizin viessman olması:nazar::nazar::nazar::nazar:En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

X