Doggy de boşalamıyorum

AvaCollette

bebişim pıtır pıtır
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2010
249
18
13 yıllık evliyim,hiç bir problem yok cinsel anlamda ama sadece doggy pozisyonunda bosalamiyorum ,çok zevk alıyorum ama o kadar,lütfen tecrübeli kadınların yardımını bekliyorum:)

Aynen bende öyle zevk var ama orgazm yok maalesef ,bu pozisyonda orgazm olan varmı bende merak etmişimdir
En rahat orgazm olduğum pozisyon doggy dir bende diğer pozisyonlarda zorlanırm
Zaten elinle uyariyorsn kendini bide ilişkinin verdiği zevkle kolay oluyor 🙊

Demek ki duygusal seviyorsunuz. Goz temasi dokunma vs. Onlarin en az oldugu pozisyon bu. O sebeple olmuyordur. Bununla olmuyorsa olanlarla devam edin. Varsin tek pozisyonda olmasin, dert degil. Hayatında orgazmi tatmamis kadinlar var.
Evet eşimle seviyoruz birbirimizi,temas azlığından değil bundan eminim,ama onu da tatmak istiyorum

Göbeğinin altına yastık vs gibi yüksek bir şey koyup deneyin bi de. Belden bastırması gerekiyor ama. Ve nazik olmasın 😂

13 yıllık evliyim,hiç bir problem yok cinsel anlamda ama sadece doggy pozisyonunda bosalamiyorum ,çok zevk alıyorum ama o kadar,lütfen tecrübeli kadınların yardımını bekliyorum:)
Eşin arkada hareket ederken sen de kendini uyar elinle, o zaman bir şansın olur

Allah aşkına biri bana da yardım etsin yoruldum bezdim gercekten ben hicbirsey hissetmiyirum cinsellikten soğudum artık içim almıyor bugün doktora gittim g dolgu için uygun gormedi uzun seviş diyor olmuyor sinirlerim çok bozuk

X