Doğuma Hazırlık Doğum belirtisi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

asyaa9833

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2022
111
61
39+5 haftalık hamileyim. Kızlar selam. Gece 1.3 da başladı sancım 5 10 dk bir geliyor 15 20 sn falan sürüyor belim inanılmaz ağrıyor kasıklarım. Hafif kahverengi akıntım geldi. Doktorla görüştüm 5 dk altına düşüyorsa gel dedi dayanılmazsa ağrıların.. benim gibi olan var mı ya doğumum ne zaman olur.. hiç gözümü kırpmadım

Doğum bağlamış ilerleme hızı kişiden kişiye değişir sancılar cok ilerlediğinde hareket etmek zorlaşıyor adım atmak vs suan yeterli derecede sancınız varsa zorlanıyorsanız bir gidin bence hastaneye hem nstde bebeğe baksınlar. Güzel ılık bi duş alın belinize masaj yapsın refakatçiniz.

Doğum bağlamış ilerleme hızı kişiden kişiye değişir sancılar cok ilerlediğinde hareket etmek zorlaşıyor adım atmak vs suan yeterli derecede sancınız varsa zorlanıyorsanız bir gidin bence hastaneye hem nstde bebeğe baksınlar. Güzel ılık bi duş alın belinize masaj yapsın refakatçiniz.
Evet gidicem şimdi. Gece 1.3 dan beri yalancı kasılma olması normal mi sizce.. aceba diyorum gerçek doğum ağrısı mı

Evet gidicem şimdi. Gece 1.3 dan beri yalancı kasılma olması normal mi sizce.. aceba diyorum gerçek doğum ağrısı mı
Bu haftalarda kasılmalar yalancı olmaz artık hepsi doğum habercesi. Ben hiç sancım yokken düzenli kasılmalarım vardı aralığı düşerek sıklaşıyordu o sebeple gittim 4 cmti açıklık. Kasılma araları 10 9 8 dk diye kısalarak ilerliyorsa yalancı değildir.

X