Doğum günü kutlayan eski sevgili

melekklc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2020
7
0
26
Eski sevgilim suçlu olduğu halde benden ayrıldı ( yalanını yakaladım). Ayrılırken bir saat konuştu benimle olacağı varsada olmaz dedi. Emin değilim ama doğrusu bu dedi. Seni seviyorum bunu asla unutma dedi. Bir kaç gün sonra numaramı sildi. Bir kaç gün önce doğum günümdü ve uzun bir mesaj yolladı, ne kadar iyi bir insan olduğumu, ve beni hep seveceğini söyledi. Sadece soğuk bir teşekkür ettim çünkü haksız yere ayrıldı ve arkasına bile bakmadı. Emoji attı cevabımın üzerine ve başka birler yazmadı numaramıda kayıt etmiş.
ne yapmaya çalışıyor?

Eski sevgilim suçlu olduğu halde benden ayrıldı ( yalanını yakaladım). Ayrılırken bir saat konuştu benimle olacağı varsada olmaz dedi. Emin değilim ama doğrusu bu dedi. Seni seviyorum bunu asla unutma dedi. Bir kaç gün sonra numaramı sildi. Bir kaç gün önce doğum günümdü ve uzun bir mesaj yolladı, ne kadar iyi bir insan olduğumu, ve beni hep seveceğini söyledi. Sadece soğuk bir teşekkür ettim çünkü haksız yere ayrıldı ve arkasına bile bakmadı. Emoji attı cevabımın üzerine ve başka birler yazmadı numaramıda kayıt etmiş.
ne yapmaya çalışıyor?
Aranıyor. Sizden olumlu cevap alamazsa başkasına yazacak. "Numarami kaydetmis" gibi durumlara büyük anlamlar yüklemeyin. Kaydetmis işte. Bu kadar.

İlk değil. Bir kızı ekledi bende sordum ekledin mi diye yok dedi ama eklemişti. Sorun eklemesi değil bendede var erkekler ama sorduğumda yalan söyledi. Halbuki çok saçma bir şey olayı uzattı

Benimkide durum paylaşmıştı slkolsigara vesaire masasında, ama mesaj atmaya yuuzu yoktu konuşmadık o gun bitti gitti oyle

Benimkide durum paylaşmıştı slkolsigara vesaire masasında, ama mesaj atmaya yuuzu yoktu konuşmadık o gun bitti gitti oyle
Hastaliga yakalanmis Bende kardesinin israri üzerine aradim konustuk bana hala Seni Seviyorum yaptigim en büyük hata senden ayrilmakti dedi ama iki gündür yine yazmiyor. Hatasini düzeltmesi icin bir firsatti Bence ama neden bisey yapmiyor Anlamiyorum

anlattıklarına dayanarak dengesiz ve güvenilmez biri gibi duruyor. Ne yaptığı belirisiz hiç arkana bile bakmadan bu tür kişilerden kaçmalısın bence

X