Dogum gunum icin

EIN

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2011
1.120
56
Slm arkadaslar.internetten bickac kiyafet begendim ama en cok hosuma bu gitti, siz ne dersiniz? Sizce hos mu?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1398014925489.jpg
    $1398014925489.jpg
    20,8 KB · Görüntüleme: 57
  • $1398014942584.jpg
    $1398014942584.jpg
    27,6 KB · Görüntüleme: 60
  • $1398014957990.jpg
    $1398014957990.jpg
    36,3 KB · Görüntüleme: 56
benım tarzım degıl ama onemlı olan senın beğenmen...sen begendıysen tamamdır..

Başka renk yok mu ?
Hoş aslında
Ama daha iyisi vvardır eminim.

Sen beğendikten sonra bir önemi yok ama ben sevmedim.

Kizmizi ve siyahi var ama ben begenmedim

Hosuna gittiyse elbette almalisin ve bu ozel gununde ustunde tasimalisin.benimde pek tarzim degil.aslinda bahar geldi soyle biraz daha mini bi elbise uçuş uçus giyebilirsin de.uzun abiye tarzi boyle gunlerde pek tercih edilir mi bilemesdim :confused:

GT-I8150 cihazımdan gönderildi

Başka renk yok mu ?
Hoş aslında
Ama daha iyisi vvardır eminim.
Kirmizi ve siyahi var.bence bu renk iyi.benim tarzim viraz tuaf.cok asil aslinda degisik bir siyah vilekte biten ayakkabi ile gunluk giyilevikir hatta aksam yemegi icin.bilemedim

Slm arkadaslar.internetten bickac kiyafet begendim ama en cok hosuma bu gitti, siz ne dersiniz? Sizce hos mu?

Üst tarafını pek begenmedim günlük bir elbise değil bence :/

Evet birazda abiyw gibi ilk bakista hosuma gitti ama bende bilemedim ben biraz abartiyi seviyorum galiba

benım tarzım degıl ama onemlı olan senın beğenmen...sen begendıysen tamamdır..

Tesekkur ederim aslinda benimde cok icime sinmedi onu.rwnk olarak degusik hosuma gitti

Bu nasil.bunun boyle durduguna bakmayin arkasi lastik elbise oluyor ya normal brz kumas.bu daha hos sanki

Eklentiler

• $1398016193115.jpg
    $1398016193115.jpg
    26,6 KB · Görüntüleme: 60
Hosuna gittiyse elbette almalisin ve bu ozel gununde ustunde tasimalisin.benimde pek tarzim degil.aslinda bahar geldi soyle biraz daha mini bi elbise uçuş uçus giyebilirsin de.uzun abiye tarzi boyle gunlerde pek tercih edilir mi bilemesdim :confused:

GT-I8150 cihazımdan gönderildi

O ucus ucuslardan bende bayagi bir var.uzun olsun istedim.ama birde beyaz ekledim onasil bir papatya tac ile prenses gibi bence

Doğum gününu nerde kutlayacaksiniz bu iki elbisede nasıl denir doğum günü için pek uygun değil. .

Doğum gününu nerde kutlayacaksiniz bu iki elbisede nasıl denir doğum günü için pek uygun değil. .

Bahcede:)

doğum günü için çok şaşalı değilmi bence daha şık kısa elbiseler çicekli daha güzel olur beğendiklerin nişan gibi söz gibi duruyor ama tabikide yinede senin zevkin :KK14:

açıkcası ben pek beğenmedim
yaşınız kaç bilmiyorum ama anne elbisesi gibi
benim annem düğünlerde falan bu tarz giyinir

doğum günü için çok şaşalı değilmi bence daha şık kısa elbiseler çicekli daha güzel olur beğendiklerin nişan gibi söz gibi duruyor ama tabikide yinede senin zevkin :KK14:
Azkibda onunde tul var ama arkasi bez o beyaz elbisenin

kısa çicekli bir elbise gayette hem şık hem sportif olur uzun doğum günü için ben pek yakıştıamadım

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1398018732.622087.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1398018745.545824.jpg
Ben bu iki elbiseye bayılıyorum yakın zamanda giyecek hiçbir yerim yok olsa koşa koşa kendime alıcam başlığı görünce doğum günü falan hemen göndermek istedim:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım çok güzel seçim, ancak bir doğum gününden ziyade mezuniyet balosu kıyafeti gibi duruyor.
Mini beyaz bir elbise yada pudra rengi straplez bir elbise daha hoş durur bence.
Tabi seçim senin ama bahçede yapılacak bir doğumgünü kutlaması için çok uygun gelmedi bana.bir de ilkbahar mevsimi olduğundan, daha enerjik şıkır şıkır bi kıyafet seçebilirsin.sadelikten hoşlanmıyorsan düz bir elbiseyi hoş aksesuar yada zıt renkli ayakkabılarla kombinlersin.gösterişli olsun diyorsan da pullu payetli yada daha gösterişli bir kumaşla hazırlamış bir elbise tercih edebilirsin.
Illa uzun istiyorsan da ilkbahara uygun, desenli uzun elbiselere bakabilirsin.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

X