Dogum icin medipol bagcilar veya medicine hastanesi?

fifii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2021
1.297
1.591
29
Selam kizlar 🥰 ben suan 8 haftalik hamileyim ve kadin dogum doktoru arayisina ciktim 😊

Istanbul bagcilarda oturuyorum ve buraya yakin bir hastane olsun istiyorum, ilk siramda medipol bagcilar ve medicine hospital var. Bunlardan birine giden veya buraya yakin baska hastanede olur giden ve tavsiye edebileceginiz doktorlar varmi acaba?

Ilk gebeligim ve tup bebekle oldugu icin biraz hassas ve tedirginim. Bana yardimci olabilecek birileri varsa cok sevinirimm 🥰

Medicineda yorumlardan okudugum tea tavadze iyi bir doktor diyorlar, ve birazda kendi arastirmamla bi doktor daha buldum orda ve gorunce bile kanim isindi gibi, doktor selma coskun uysal. Yeni gelmis oraya ama gecmisi guzel gibi 😊

Selam kizlar 🥰 ben suan 8 haftalik hamileyim ve kadin dogum doktoru arayisina ciktim 😊

Istanbul bagcilarda oturuyorum ve buraya yakin bir hastane olsun istiyorum, ilk siramda medipol bagcilar ve medicine hospital var. Bunlardan birine giden veya buraya yakin baska hastanede olur giden ve tavsiye edebileceginiz doktorlar varmi acaba?

Ilk gebeligim ve tup bebekle oldugu icin biraz hassas ve tedirginim. Bana yardimci olabilecek birileri varsa cok sevinirimm 🥰

Medicineda yorumlardan okudugum tea tavadze iyi bir doktor diyorlar, ve birazda kendi arastirmamla bi doktor daha buldum orda ve gorunce bile kanim isindi gibi, doktor selma coskun uysal. Yeni gelmis oraya ama gecmisi guzel gibi 😊
Merhaba sanırım doğum yaptınız benim doktorum selma hanım şuan merak ettim onda mı oldunuz doğumu acaba

Fifii Hanımcım memnun kaldınız mı? Normal mi sezaryen miydi acaba doğumunuz?
Merhabalar, normal icin zorladik doktorumla beraber ama benim oglan gelmek istemedii mecburi sezeryana donduk😃 hastaneden cok memnun kaldim, ikinci olsa yine oraya giderim herhalde fiyatlar odencek durumda olursa 🥲

fifii fifii Allah analı babalı büyütsün inşallah ikincisini üçüncüsünü de yapma durumunuz olur. Ben de gideceğim önerinizle. 😊

Merhabalar, normal icin zorladik doktorumla beraber ama benim oglan gelmek istemedii mecburi sezeryana donduk😃 hastaneden cok memnun kaldim, ikinci olsa yine oraya giderim herhalde fiyatlar odencek durumda olursa 🥲
Merhaba bende elif çiler eren hanımı istiyorum muayene ücreti ve normal doğum sezeryan doğum fiyatları nedir memnun kaldınız mı doktordan

Merhaba bende elif çiler eren hanımı istiyorum muayene ücreti ve normal doğum sezeryan doğum fiyatları nedir memnun kaldınız mı doktordan
Evet memnun kaldim, fiyat konusunda cok yardimci olabilecegimi sanmiyorum cunku her gittigimde zamllanmis oluyordu😅 muayenelere 425le baslamistik. Son muayenem 825di🫣 dogum ucretlerini tam hatirlamiyorum ama benim plansiz sezeryN 11 civariydi sanirim. Planli 12/13 arasiydi. Normal dogumda 8/9 gibi birseydi. Bu fiyatlar 12. Ay icin gecerliydi yilbSinda zam gelicekti suan nekdar bilmiyorum

Tea tavadze isimli doktora burada bi arkadaşın önermesiyle gittim ama hiç memnun kalmadım. Yanındaki asistanı da aynı şekilde çok kaba bir üslupla konuşuyor. Sedyedeki örtüyü bile değiştirmediler. Böyle bir şey daha önce görmedim. Resmen paramla rezil oldum

X