Doğum için ne yapmalı

nicksiz123

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2015
559
312
30
Arkadaslar 38+5 günlük gebeyim.9 günüm kaldı doguma,neler yapmam gerek elimden geldiğince hareket etmeye çalışıyorum hurma yiyorum,acaba suan bunlari yapmanın bir zararı olur mu..biraz daha bekleyiyim mi bilemedim..sizin yaptığınız özel seyler var mi.vakit yaklaştıkça stres olmaya başladım

Bol bol hareket. Yuruyus,comelıp kalkma hareketı,kuvetı ılık su doldur otur beline,merdıven ın cık. 40. Haftamda bir sabah suyum gelmıstı :) kolay dogumlar dılerım.

Canim yapmanda sakinca yok. Bol hareket kaslarini kuvvetlendirir. Ama belini zorlama.
Yurumekte iyi oluyor. Ben iki defa normal dogum yaptim ve cok hareketli oldugumdan dogumlarim nispeten kolay gecti.

ben daha 25+5 deyim şimdiden bi sabırsızlık var sizi düşünemiyorum allah hepimize yardım etsin inşallah kolay doğum olsun .. ben de şimdiden yürüyüş yapıyorum ama çok sırt ağrısı çekiyorum

Can'ım bu yaptıkların en kötü seni Doğuma götürür :-) sıcak duş öneririm beline tut suyu uzun uzun suda kal

ben daha 25+5 deyim şimdiden bi sabırsızlık var sizi düşünemiyorum allah hepimize yardım etsin inşallah kolay doğum olsun .. ben de şimdiden yürüyüş yapıyorum ama çok sırt ağrısı çekiyorum
Bu son aylar geçmek bilmiyor birde iyice agirlasiyorsun :)) Allah hepimize kolaylik versin. .

Sorma ya bi doguramadim :) herkesin dilindeyim resmen :) senin kız yerini sevdi senin kız 10 ay olucak felan die dalga konusu oldum artık :) zamani bebeleri hep mi böyle olur ya :)) :)))
Kızlar erken gelir derler ama senin ki biraz nazli herhalde :anneadayı::KK16:

Valla Nazlı ki ne Nazlı :) babasıyla beni şimdiden parmağında oynatior :))
doğunca da aynı :KK54: neyse ki arada bir gülüyor da sevdiriyor kendini eşek sıpası :KK70: pilates topunda 1 hafta zıpladım ve aynı hafta hurma yemeğe başladım, belki açılmalara onlar sebep olmuştur.. Pilates topuyla 2-3 tane güzel hareket var direkt pelvis çalıştıran..:KK60:

Ben 39+4 teyim. Ne sanci var ne nisan. Bebeğin suyu da az dedi doktor. Hareketlerini say azalırsa gel dedi. Çok tedirgin oluyorum. Doğum kendiliğinden başlasın istiyorum . Yuruyorum,merdiven inip çıkıyorum ,hurma yiyorum, pilates topunda hareket ediyorum, sıcak duş yapıyorum ama hala bi hareket yok. Başka neler olabilir doğumu baslatan

doğunca da aynı :KK54: neyse ki arada bir gülüyor da sevdiriyor kendini eşek sıpası :KK70: pilates topunda 1 hafta zıpladım ve aynı hafta hurma yemeğe başladım, belki açılmalara onlar sebep olmuştur.. Pilates topuyla 2-3 tane güzel hareket var direkt pelvis çalıştıran..:KK60:
Zaten bi çıksın o poposunu iyice bi issiracam bekle bekle şiştim ya karnımın sisi yetmiormus Gbi bide içim şişti :)))) ha oldu ha olacak tedirginligi çok kötü birşeymis ya

Ben 39+4 teyim. Ne sanci var ne nisan. Bebeğin suyu da az dedi doktor. Hareketlerini say azalırsa gel dedi. Çok tedirgin oluyorum. Doğum kendiliğinden başlasın istiyorum . Yuruyorum,merdiven inip çıkıyorum ,hurma yiyorum, pilates topunda hareket ediyorum, sıcak duş yapıyorum ama hala bi hareket yok. Başka neler olabilir doğumu baslatan
Yok bacim yok olmayınca olmuo işte bekle bekle bende aynı durumdayım

Zaten bi çıksın o poposunu iyice bi issiracam bekle bekle şiştim ya karnımın sisi yetmiormus Gbi bide içim şişti :)))) ha oldu ha olacak tedirginligi çok kötü birşeymis ya
evet gerçekten o son bölüm çok fena :) neyse vuslat yakın meşaleleri yakın ihihi :KK70: :KK200::KK22::KK36:

X