Doğum iznine çıkanlar bakabilir mi...

Canim ben 31 haftada aldim. Herkese oyle veriliyor. Calisanlar devamli aldigi icin . Diger arkadaslarda oyle ayrildi. Bir sıkıntı olsa ısyerı kabul etmez. 31 hafta olunca. 32. Haftadan gun alıyorsun

Canim ben 31 haftada aldim. Herkese oyle veriliyor. Calisanlar devamli aldigi icin . Diger arkadaslarda oyle ayrildi. Bir sıkıntı olsa ısyerı kabul etmez. 31 hafta olunca. 32. Haftadan gun alıyorsun
Raporunda 31+0 mı yazıyordu canım? Ala alaa bana okuldanda 32 dediler doktorda 32+0 da yazıyorum raporu dedi

mantıken muhtemel doğum tarihine gore vermesi lazım. sat tarihini bir tek kadın bilebilir tarihi uydursa nasıl anlayacaklar. net bilgim olmamakla birlikte doğuma gore vermeleri lazım. dr a soyle bence

Kızlar sat a göre veriliyomuş. Çünkü ilk muayeneler başlayınca bizden alınan bilgiler SGK ya bildiriliyomuş. Onların baz aldığı bu bilgiler oluyomuş , sat yani. Benim doktorumun yaptığı açıklama bu şekilde.

Kızlar selam benimde bir sorum olacak. 28. haftada normal rapor alacağım 32. haftada yasal raporumu kullanacağım çünkü çalıştığım yer ve çalışma saatleri hamileler için pek uygun değil yoğunluk açısından. Sorum şu doktordan 28. haftadan itibaren rapor istesem çalışamayacağım için bir sıkıntı olur mu sizce? Tabii dediğim gibi bu rapor yasal olan rapor olmayacak.
Benimki dinleneyim diye 5 gün rapor verdi. 28.haftadayım henüz. Sıkıntı olacağını sanmam. 32ye kadar bu şekilde alabilirsin

Benimki dinleneyim diye 5 gün rapor verdi. 28.haftadayım henüz. Sıkıntı olacağını sanmam. 32ye kadar bu şekilde alabilirsin

cevabınız için teşekkür ederim, nisan ayında gittiğimde bir soracağım zannediyorum ki yardımcı olacaktır dediğiniz gibi ama yine de insan endişeleniyor.

cevabınız için teşekkür ederim, nisan ayında gittiğimde bir soracağım zannediyorum ki yardımcı olacaktır dediğiniz gibi ama yine de insan endişeleniyor.
Bana zorla verdi. Yardımcı olacaktır kesinlikle. Doktora kalsa 32den sonra çalıştırmayacak. Pazarlık yapıyoruz :))

mantıken muhtemel doğum tarihine gore vermesi lazım. sat tarihini bir tek kadın bilebilir tarihi uydursa nasıl anlayacaklar. net bilgim olmamakla birlikte doğuma gore vermeleri lazım. dr a soyle bence
Adetten sonra hamıle kaldıysan sata gore verılıyor. Bu hamılelugımde adetten once hamıle kaldım. Sata gore uyumlu gıtmıyor bebek. Bır hafta onde o sekılde slacagım. Dogum tarıhıne gore degıl. Beklenen dogum tarihini gecmisti ilk gebeligim.Ben 41+2 de sezeryan olmustum . 42 haftaya kadar bekleme hakkin var.

Bana da tam 32de verdi ama muhtemel Doğum tarihine göre verdi Doğumum 26nisan olarak gözüküyor kısmetse 1martta izne ayrıldım tam 8hafta öncesi yani

Arkadaslar hamileler günde 7.5 saat calisabiliyorlarmis bunun için ay şartı varmı yoksa istedigimzde insan kaynaklarına bildirip faydalanabilir miyiz

X