Doğum iznine çıkanlar bakabilir mi...

Frkzhd

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2016
1.246
765
34
Kızlar 32. Haftada izne çıkabiliyor memurlar bende birşey sormak istiyorum tecrübelilere.. doktor raporu sata göre mi veriyor yoksa ultrasona göre mi??

Doktor Sat.a göre verir raporu. 32.haftada alacağın raporla izne çıkabilirsin. çalışmak istesen de çalışabilir raporuyla 5 hafta daha çalışıp bu 5 haftayı doğum sonrasına atmış olursun. Ben çalışabilir raporu aldım yalnız 4 hafta dayanabildim 36.haftamda tekrar rapor alıp izne ayrıldım.

Doktor Sat.a göre verir raporu. 32.haftada alacağın raporla izne çıkabilirsin. çalışmak istesen de çalışabilir raporuyla 5 hafta daha çalışıp bu 5 haftayı doğum sonrasına atmış olursun. Ben çalışabilir raporu aldım yalnız 4 hafta dayanabildim 36.haftamda tekrar rapor alıp izne ayrıldım.
Teşekkürler

Bastan belli dir drun neye göre hesapladigi. İlk gebeligim sata gore . Bu gebeligim satla uyusmuyor. Adetten bir hafta once dollenme olmus. Ona gore rapor slcam

Benimde sata göre ilerde çıkıyo ultrasonda bi hafta.. sata göre olursa 21 nisanda izne çıkıyorum eğer uştrasona göre hesaplanırsa bi hafta önce çıkmam lazım.. acaba doktoramı bağlı bu durum ne zamana göre rapor vereceği?

Bugün gittim daha sata Gore nisan 4 te 32 doluyor ultrasonda bir hafta önde ama doktor sata Gore verecek raporu

Bnde yeni doğum iznine cıktım sat tarihine gore izne cıkarıyor

Benimde sata göre ilerde çıkıyo ultrasonda bi hafta.. sata göre olursa 21 nisanda izne çıkıyorum eğer uştrasona göre hesaplanırsa bi hafta önce çıkmam lazım.. acaba doktoramı bağlı bu durum ne zamana göre rapor vereceği?
32 haftaya gelneden bir onceki kontrolden dra sor. Ben ultrasyon haftasina gore alacagim uyusmuyor cinku. Kontrollerdede usg de cikan tarihi baz aldi hep.

Peki kurumumuza sadece bu 32. Haftalıktır kağıdını vererek mi izne çıkmış oluyoruz? Başka ne yapmamız gerekiyor

Kızlar selam benimde bir sorum olacak. 28. haftada normal rapor alacağım 32. haftada yasal raporumu kullanacağım çünkü çalıştığım yer ve çalışma saatleri hamileler için pek uygun değil yoğunluk açısından. Sorum şu doktordan 28. haftadan itibaren rapor istesem çalışamayacağım için bir sıkıntı olur mu sizce? Tabii dediğim gibi bu rapor yasal olan rapor olmayacak.

X