Dogum kontrol hapi ve klomen

Merhaba arkadaslar yardımcı olabilecek birileri varsa şimdiden su kandil gününde Allah razı olsun
Benim sorunum 2 bucuk yıldır evliyim ve hic korunmadim ama hamile kalamadım bugun tekrar doktora gittim doktorum bana dogum kontrol hapi ve antibiyotik verdi 1 ay kullan sonra adet olduğunda 3. Gunu klomene basla dedi böyle bi durum yaşayan varmi aranızda bu arada benim adetlerim cok agrili geçiyor oda o yüzden verdi zaten bu ilaçları bu durumla hic karşılaşan varmi acaba yardımcı olabilir

Ben de 2 yıldır bebek istiyorum bu ay doktorumu değiştirdim pko dan şüphelendi insülin direncime bakılacak klomene başlayacağız dedi öncesinde d vitamini değerim düşük olduğundan d vitamini verdi

Ben de 2 yıldır bebek istiyorum bu ay doktorumu değiştirdim pko dan şüphelendi insülin direncime bakılacak klomene başlayacağız dedi öncesinde d vitamini değerim düşük olduğundan d vitamini verdi
Baska ilac tedavi falan bisi gördün mü hiç dertleşmek için soruyorum

Baska ilac tedavi falan bisi gördün mü hiç dertleşmek için soruyo

Baska ilac tedavi falan bisi gördün mü hiç dertleşmek için soruyorum
İlaç tedavisi görmedim önceki doktorum her şey normal demişti rahim filmim de çekildi temmuz ayında temiz çıktı olur dedi gönderdi doktor kaç aydır olur ümidiyle deniyoruz yok :KK43:

Evet doktor değiştirme yüzünden zaten bi suru para harcadım bi suru zaman harcadım bide aklıma takılan klomeni kullandıktan sonra gel yumurta takibi yapalım falan demedi sadece klomenden sonra adetin gecikirse test yap dedi yumurta takibi yapmadan nasıl olur anlayamadım ama
Bacım sen doğum kontrol hapını da klomen de kullanma o zaman direkt başka doktordan randevu al. Yumurta takibi yapmadan olur mu neye göre ilişki için gün verecek sana çok saçma.

Iste bilmiyorumki bende anlayamadım bi turlu artık esimde baska doktorlara gidip kendimi heba etmeme izin vermiyor bugun 2 doktora gittim birisi bizim yapabileceğimiz bisi yok her şey çok normal dedi diğeride bunlari dedi iste ne bileyim ya artık her ay belki bu çözümdür diye uğraşmaktan bıkkınlık geldi

Ayni ben ya 😁 bizdede bi sorun yok ama olmuyor kafayı yiyicem 😏 psikolojim alt üst oldu artık
Aynen arkadaşım Rabbim bize sabır versin her ay beklemek ne kadar da zormuş bir an önce zaman geçsin de test yapayım diye diye aylar seneler geçti şimdi doktora geldim insülin direncimde 6.4 o da normal dedi doktor şimdi tekrar bi hormon testi istedi yumurtlaman olup olmadığına da bakıp ona göre yolumuzu çizeceğiz dedi yani klomene başlatacak ama yumurtlamayı da çatlamayıda ovülasyonda görüyorum 4 aydır bu ay yakalayamadım ama bi sorun bulsunlarda çözümüne bakalım diyorum artık bilmiyorum çok stresliyim hep ağlamak istiyorum Allah düşmanımın başına vermesin çok zor gerçekten

Merhaba arkadaslar yardımcı olabilecek birileri varsa şimdiden su kandil gününde Allah razı olsun
Benim sorunum 2 bucuk yıldır evliyim ve hic korunmadim ama hamile kalamadım bugun tekrar doktora gittim doktorum bana dogum kontrol hapi ve antibiyotik verdi 1 ay kullan sonra adet olduğunda 3. Gunu klomene basla dedi böyle bi durum yaşayan varmi aranızda bu arada benim adetlerim cok agrili geçiyor oda o yüzden verdi zaten bu ilaçları bu durumla hic karşılaşan varmi acaba yardımcı olabilirmisiniz lütfen 😔
Klomen hic kulanmadim fakat tup bebek tedavimde 1 ay dkh verdi kistimi baskılamak icin sonraki adetimle yumurta büyütmek icin igne tedavisine başladık. Tek diyebilecegim bebis tedavilerinde dkh kullanılıyor

Benim sorunum 2 bucuk yıldır evliyim ve hic korunmadim ama hamile kalamadım bugun tekrar doktora gittim doktorum bana dogum kontrol hapi ve antibiyotik verdi 1 ay kullan sonra adet olduğunda 3. Gunu klomene basla dedi böyle bi durum yaşayan varmi aranızda bu arada benim adetlerim cok agrili geçiyor oda o yüzden verdi zaten bu ilaçları bu durumla hic karşılaşan varmi acaba yardımcı olabilirmisiniz lütfen 😔
doğum kontrol hapını ne için verdi kist falanmı var yada yumurtalık sıfırlanması içinmi verdi acaba banada verdi 1 hafta kullandım yan etki yaptı bıraktım klomende kullandım yumurta gelişmesi için verdi bana

Bacım sen doğum kontrol hapını da klomen de kullanma o zaman direkt başka doktordan randevu al. Yumurta takibi yapmadan olur mu neye göre ilişki için gün verecek sana çok saçma.
sana katılıyorum cok doğru bi tespit klomen bende kullandım ona göre daha sonra kac defa gittim yumurta takibi için çatlama zamanı dr ilişki önerdi hep

X