Doğum lekesi :(

Maripositaa

Siz dans eder misiniz Bay Darcy?
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2010
1.148
1.728
arkadaşlar kendsinde ya da bebeğinde damarsal doğum lekesi olan var mı? bugün farkettim ki kaşımış ve kanamış.yarın doktora götüreceğim ama inşallah sıra gelir bize randevu alamadım çünkü. İçime de dert oldu :KK43:

gul diyolar ondan mi acaba.eger ondansa televizyonda bi programda izlemistim.lazerle yok ediyolarmis.cocuk ne kadar kucuk olursa o kadar iyi oluyomus.cunku yillar gectikce leke koyulasiyomus.ozellikl gorunur yerdeyse doktora gitseniz iyi olur.cozumu var dert etmeyin :)

Benimde anlimin sag kenarinda var.dogum lekesi ama rengi yesil.kim gorse soruyo ne oldu diye,goren dayak yedim saniyo :KK70:D

gul diyolar ondan mi acaba.eger ondansa televizyonda bi programda izlemistim.lazerle yok ediyolarmis.cocuk ne kadar kucuk olursa o kadar iyi oluyomus.cunku yillar gectikce leke koyulasiyomus.ozellikl gorunur yerdeyse doktora gitseniz iyi olur.cozumu var dert etmeyin :)

Benimde anlimin sag kenarinda var.dogum lekesi ama rengi yesil.kim gorse soruyo ne oldu diye,goren dayak yedim saniyo :KK70:D

yok çilek diyolar ya ondan kabarık bişey kırmızı işte aynı çilek gibi. ben çok seviyorum ilk doğduğunda tam kalp şeklindeydi :) doktor da bişey demedi takip edicez dedi ama şimdi kaşınınca huylandım.kaşımış kanatmış kabuk tutmuş :KK43:

Benim oglumun sacında tam tepede bozuk paraya yakın bir açıklık var.. Oglumun nisanı, nazar boncuğu.. İlk önce ağladım uzuldum, kac Dr dedi orada sac çıkmaz. Sonra dedim Allahıma şükürler olsun hamdolsun kafasının dışı, ya icinde birsey olsaydı Allahım korusun.. Büyüyünce isterse sac ektiririz, onun her halı cook güzel masallah.. Ama ınsanlarımız bildigin öküz, meraklı, gicik bakışlar.. Abuk sabuk sorular mınıcik cocuğun yanında.. Bende valla ters zamanimdaysan veriyorum abuk br cevap susuyorlar..oğlumu uzeni ben uzerim nokta net😊😊

arkadaşlar kendsinde ya da bebeğinde damarsal doğum lekesi olan var mı? bugün farkettim ki kaşımış ve kanamış.yarın doktora götüreceğim ama inşallah sıra gelir bize randevu alamadım çünkü. İçime de dert oldu :KK43:

Benimde sol bacagimda tam basenimin altinda kocaman bir ben var.su recep ivedigin filminde sibele yaptigi espiriye cok maruz kaldim.okadar belirgin degilde ama birden bi leke varmis gibi gorunuyo yani :)))annem bana hamileyken ciger temizliyomus eliyle orasini kasimis tam orda ciger lekem var.tabi hurafede olabilir ama seklide benziyor :)) bazen kasinir ama kasimak ustunde kil falam olursa almak kanamasi iyi degilmis diyorlar.ben dogum lekesiylee doganlari cok sansli bulurum :)) o bizim nisanimiz.insallah yarin bir sorun cikmaz cocugunuzda.

Ben aldırdınızmı ondan ekledim galiba hatırlayamadım

Yok 11 aylık şu an çok küçük ondan belkicez

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende de beyaz renkte bir doğum lekesi vardı sonra ortalıklardan kayboldu..
Nasıl gitti anlayamadım , yada ten rengim fazlasıyla açıldı , lekeyle aynı renk mi oldum ne yaptımsa artık göremiyorum..:KK52:

Bahsettiğin hemanjiyom galiba canım.. bebek büyüdükçe rengi açılıyor ve kayboluyor yavaş yavaş... sorun etme yani, kalıcı birşey değil...

yok çilek diyolar ya ondan kabarık bişey kırmızı işte aynı çilek gibi. ben çok seviyorum ilk doğduğunda tam kalp şeklindeydi :) doktor da bişey demedi takip edicez dedi ama şimdi kaşınınca huylandım.kaşımış kanatmış kabuk tutmuş :KK43:

sızden rıcam mümkünse fotosunu koyabılırmısınız..

kızımın kafasında ufacık kabarık,ustunde kırmızı noktaları olan bıse var,dogdugundan berı duruyor..

sımdı sacları cogalınca görünmez oldu..

doktoru doğum lekesı demıstı ama benım gördükçe ya kotu bıseyse dıye ıcım ıcımı yer..

senın tarıfıne cok uygun kızımdaki,ıcım rahatladı bıraz olsun,olagan bıse olduğunu duyunca..

edıt:tmm foto ıstemıyorum artık,googledan arattım..evet bızımkıde mınık doğum lekesıymıs benzerlerını gördüm:)

Son düzenleme:
Canım tehlikeli olan kısım düşüp kanaması.bizimki kaşımız kanatmış.bi de kolunda çok dikkat etmek lazım hep damar çünkü

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yeğenimin kafasında doğumdan kalan hafif kızarık bir lekesi var, 2 yaşında ama hala geçmedi.
Korkulacak bir şey olmadığını söylemiş doktor.
Size de geçmiş olsun, umarım önemli bir yara değildir.

X