doğum öncesi rapor

yengec4

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2010
2.111
2.174
selam kızlar lütfen yardım edin iyice kafam karıştı:KK43:
ben şuan 39 haftalık hamileyim,doğum öncesi rapor aldım çalışmıyorum.raporumun süresi 17 ekimde bitiyor tahmini doğum tarihi o zaman görünuyor fakat o tarihe kadar doğum yapmazsam ne olacak?
doktorumun özel muayenehanesi olduğundan ne yapması gerektiğini bilmiyo,işyerinin muhasebecisi işgörmezlik raporu alman gerekiyor diyo,sgkyı aradım ama pek bilgisi yok telefondakilerin soğum sonrası iznini başlatman lazım diyorlar.doğum yapmadan nasıl izni başlatcam acaba?
işin kötüsü doktorumu 2hafta önce değiştirdim özel doktora gidiyorum nasıl rapor alcam onuda bilmiyorum:KK43:
bilmiyorum anlatabildim mi ama bilgisi olan kızlar lutfen bi yardım edin bana

Benim öyle oldu 37 de ayrıldım izne ama 41+5 de doğum yaptım o süre zarfında devlet hastanesiydi doğum raporunu uzattılar birsürü prosedür yaptılar, normal doğum beklediğim için uzattılar normal yaptım

ben şuan 39 haftalık hamileyim,doğum öncesi rapor aldım çalışmıyorum.raporumun süresi 17 ekimde bitiyor tahmini doğum tarihi o zaman görünuyor fakat o tarihe kadar doğum yapmazsam ne olacak?
doktorumun özel muayenehanesi olduğundan ne yapması gerektiğini bilmiyo,işyerinin muhasebecisi işgörmezlik raporu alman gerekiyor diyo,sgkyı aradım ama pek bilgisi yok telefondakilerin soğum sonrası iznini başlatman lazım diyorlar.doğum yapmadan nasıl izni başlatcam acaba?
işin kötüsü doktorumu 2hafta önce değiştirdim özel doktora gidiyorum nasıl rapor alcam onuda bilmiyorum:KK43:
canım miad geçmesi denen birşey var..iki hafra daha uzatılabiliyor doğum öncesi rapor..bende ekstadan bir hafta faha kullanmıştım..

Bu konu benimde aklıma takılıyodu ben ev işinde çalışıyorum 32 haftalıkken doğum iznine çıkıcam doktordan aldığım raporu nereye vermem gerekiyo bilgi verirseniz sevinirim

Bu konu benimde aklıma takılıyodu ben ev işinde çalışıyorum 32 haftalıkken doğum um iznine çıkıcam doktordan aldığım raparu nereya vermem gerekiyo bilgi verirseniz sevinirim
ben işyerinin muhasebecisine verdim o halletti galiba sizin gidip sgkya vermeniz gerekiyor

doğumöncesi raporunu 8 haftaşeklinde al, doğudansonra da 8 hafta alacaksın, çocuk erken doğduğunda kalan izin doğum sonrasına aktarılıyor.

X