Doğum sancısı olduğu nasıl anlarım

Unutkanbebek

Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2021
76
35
29
Kızlar merhaba bir şey soracaktım rahatsız ediyorum ama 35 haftalık hamileyim ilk hamileliğim biraz tecrübesizim dünden beri böyle bağırsaklarınız bozulur da karın ağrısı olur ya öyle ağrım var uzun soluklu da sürüyor bu ağrı regl ağrısını da sanki andırıyor ama dayanılmayacak gibi değil yani rahatsızlık veriyor baya sadece sizce normal mi yani suyum vesaire nişan gelmedi doğum sancısı başlamış olsa daha farklı mı olurdu acaba

Doğum sancısı kasıklardan başlar karına yayılır ve belde biter ya da tam tersi sırayı izler. Elektrik geziyormuş gibi hissedersiniz. Gaz sancısı bıçak gibi direk karına girip çıkar. Doğum sancısı genellikle bağırtacak şiddette başlamaz, şiddeti yavaş yavaş artar, önce huzursuz eder yavaş yavaş adet ağrısına benzemeye başlar

Doğum sancısı kasıklardan başlar karına yayılır ve belde biter ya da tam tersi sırayı izler. Elektrik geziyormuş gibi hissedersiniz. Gaz sancısı bıçak gibi direk karına girip çıkar. Doğum sancısı genellikle bağırtacak şiddette başlamaz, şiddeti yavaş yavaş artar, önce huzursuz eder yavaş yavaş adet ağrısına bemzemeye başlar
Çok teşekkür ederim 🙏🏻

Kızlar merhaba bir şey soracaktım rahatsız ediyorum ama 35 haftalık hamileyim ilk hamileliğim biraz tecrübesizim dünden beri böyle bağırsaklarınız bozulur da karın ağrısı olur ya öyle ağrım var uzun soluklu da sürüyor bu ağrı regl ağrısını da sanki andırıyor ama dayanılmayacak gibi değil yani rahatsızlık veriyor baya sadece sizce normal mi yani suyum vesaire nişan gelmedi doğum sancısı başlamış olsa daha farklı mı olurdu acaba
Doğum yaptınız mı acabaa?

Inanin o sancı ilk bi gelsin hissedeceksiniz başlıyoruz diye.. bilemiyorum bwnde öyle oldu ama ikizlerimde ilk suyum gelmişti ..

X