Doğum sonrası bacak ve bel ağrısı olan var mı?

normal dogum yapanlarda da oluyo mu bel agrilari. ben dogum yapali 4gun oldu bel agrisindan zor oturup kalkiyorum

sadece bel ve bacaklarınız mı ağrıyor arkadaşlar. benim bütün eklem yerlerim doğumdan beri 6 aydır ağrıyor. vücut doğum için hazırlanırken kalça eklemlerinin genişlemesi için salınan bir hormon yüzünden bütün eklemlerde bir gevşeme oluyor ağrılar da bu sebeple diye biliyordum. ama 6 aydır geçmeyince endişelenmeye başladım.doktora çıkmayı düşünüyorum.

slm hanımlar
aynı sıkıntıları bnde yasadım dogum sonrası bel emarı ve rontgenıne kadar cektırdım bır sey cıkmadı oğlum 9 aylıkken asırı agrılar nedenıyle acıllere kaldırıldım belımın agrısı sırtıma vurmaya baslamıstı
en sonunda safra kesesı cıktı dogum sonrası bel sırt agrı baslıyorsa mutlaka baktırın ben cok zor atlattım acılen amelıyata aldılar dogumd özellıkle 4 kılo uzerı dgum yapanlar sarısınlar ve aılesınde safra kesesı amelıyatı olanlar rısk grbunda ve dogum sonrası kılo kaybı cok yasayanlar benım safrada camur vardı ve patlama aşamasındaydı amelıyata alındıgımda hep bel emar peşinde gezdım teshıste gec kalınmıstı ....bılgınız olsun
sevgıler

ben de forumdaki diğer birkaç başlık altında yazdım bu şikayetlerimi.. epiduralle sezaryen oldum yaklaşık beş ay önce.. vücudumdaki tüm kaslarım zayıflamış olarqak döndüm eve.. tutulma şeklinde ağrılarım olurdu ama çok şiddetli.. destek almadan on santim yukarı kalkmıyuordu bacaklarım.. sırtım, belim resmen tutmuyordu.. allahıma şükür o kadar değilim artık ama hala sırtımı dik tutmakta, yarım saat ayakta iş yapmakta çoook zorlanıyorum. yakında fizik tedaviye bşvuracağım :KK43:

benimde sezaryanla doğum yaptım aynı ağrılar bendede oldu ve doğum yapalı 8 yıl oldu devam edio ama sezaryanla doğumun getirdiği bir hastalık oldu bende bel iltihaplanması olmuş ve hala ağrılarım devam edio doktoro görün film çektir çok geçmiş olsun bebişine allah uzun ömürler versin dualarım sizlea.s.:nazar:

3 yıl önce epudralle sezeryan doğum yaptım. bı sure sonra agrılarım oldu kas spazmı dediler bı kaç egzersizle rahatladım tan gectıkı 2 yıl kadar sonra yıne hamıle kaldım ağrım yoktu şu an doğum yapalı 2.5 ay oldu yine aynı ağrılar basladı sabahları tutulmuş gıbı kıpırdayamıyorum yataktan cok zor kalkıyorum :KK43: iğne ilaç krem vs veremıyoruz bebek emziriyorsun dedi dr. bu sefer emar cekelim dedıler hafta içi çekilecek hadi hayırlısı umarım bel fıtığı çıkmaz :85:

malesef benimde öle diz kapaklarım ve bacaklarım çok ağrıyo 40 gün oldu doğum yapalı sezeryan benimkide

Merhaba kızlar ben doğum yapalı 4,5 ay olmak üzere. Sezeryanla doğum yaptım. Doğumdan sonra bende bacak ağrıları başladı ve hala da sürüyor. Belim de ağrıyor ama bacaklarım çok rahatsız ediyor. Ayağa kalkınca hemen yürümekte zorluk çekiyorum. Artan kilodan mı yoksa başka birşeyden mi bilmiyorum. Bu sorunu yaşayanınız var mı? Böyle devam ederse doktora gideceğim.
Merhaba normal dogum yaptim tarif ettiginiz sikintiyi yasiyorum probleminiz gecti mi?Neden boyle birsey yasiyormussunuz

Slm hanımlar bende kuyruk sokumu bacak karın ağrısı oluyor biraz iş yapınca yorgunlukdan bitiyorum. makatta ve vajinada da ağrı oluyor yürümek ağır kaldırmakla daha artıyor böyle yaşayan oldumu hangi doktora gitmeliyim sizce

Ben de normal doğum yaptım 2 ay oldu ... Sağ bacağım ,sağ leğen kemiğimde ve sağ bacağımın iç kısmında ara sıra ağrı oluyor .. Ayakta fazla durduğumda .. Yatakta diğer tarafa dönmekte zorlanıyorum ... İncinir gibi oluyor... Bunları yaşayan var mı ... Geçermi acaba Zaman'la ... Sızı gibi bişey

Bende sezeryan oldum 3 ay önce. Bacaklarımda ağrı var eğilince belimde ağrı var ve eskisi gibi güçlü ve zinde değilim. Bide ben fizyoterapistim, terzi kendi söküğünü dikemezmiş :KK53:

arkadaslar bende sezeryan doğum yaptım 1 sene oldu sol üst kalçamda uyusukluk ve ağrı var, beyin cerrahi dr ları ufak bir bel fıtıgı yada fazla kilo alıp vermeye bağlı sinir deformasyonu olabilir denildi detaylı bir emar şart sanırım herkese geçmiş olsun

Zamanla kendiliğinden düzelir diye bekliyorum ama bir değişme de yok... Dinlenemiyoruz da,çocuk var çünkü ... Görünen o ki doktora gidilse de pek hallolmayacak ... En iyisi istirahat ve sıcak termale gitmek galiba.... Başka önerisi olan varsa yazabilir mi lütfeeeeeeennn ... Bu arada herkese çok çok geçmiş olsun... Yahu hamilelik zor,doğum zor ,doğum sonrası daha da zor,derdimiz bitmeyecek ki bizim yaaa...

Arkadaşlar bendende lokal anastazi ile doğum yaptim 1,5 sene oldu fakat bacaklarimda ve ayaklarında inanılmaz ağrılar var bunun bi çaresini bulan varmi.

Merhaba yıllar olmus ama belkı görursunuz gectı mı agrılarınız sonradan

Mrb uzerinden cok gecmis ama rahatsizligin gectimi ayni seyi yasiuorum 4 ay oldu sol kalca bacak agrisi gecmedi bel mr diz mr cektirdim hicbisey cikmadi cvp verirsen sevinirim

Geçmiş olsun bende spinal sezeryan oldum sağ kalça ve bacakta 2 yıldır ağrılar çekiyorum tam bir teşhis konulmadı şuan priformis sendromundan şüpheleniyorlar siz ne durumdasınız???

Geçmiş olsun bende spinal sezeryan oldum sağ kalça ve bacakta 2 yıldır ağrılar çekiyorum tam bir teşhis konulmadı şuan priformis sendromundan şüpheleniyorlar sizin durumunuz nedir?

X