Doğum sonrası bitmeyen kanama?

Yarimkalmiskadin

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2020
34
12
32
Doğum yapalı 98 gün oldu ve hala kanamam var doktora gittim progestan verdi kesilmesi için 5 gündür kullanıyorum ama kesilmedi arttı gibi benim gibi olan var mı? Nasıl kanama durabilir bilgisi olan varsa bi yardımcınolır musunuz.. bu arada ikiz doğum yaptım.. ikiz doğum yapanlarda aynı şeyi yaşayan var mı?

Benimde 3 bucuk ay oldu bitmedi bir turlu lohusa kani bitti iki hafta gecti adet oldum 10 gun falan uzadi gitti iki hafta temiz oldum sonra yeni adet 8gun adet oldum 4 5 gun leke oldu tahmini 5 gün falan temiz kaldim bugun yine lekem gelmis çıldırmak uzereyim

merhaba kizlar, bende google da geziyordum bu sayfaya denk geldim. Ne olacak boyle 2 ayi gecti kirmizi kanama, 3-5 gun normal sonra yine adet kanamasi gibi kanama 5 gun suruyor. Simdi yine kanamam var. Gecen carsamba artik korktum erteledigim 40 kontrolune gittim. Doktoruma konuyu anlatirken cok rahat bir sekilde olabiliyor dedi. Vajinal muayene ile se bakti tahim dubarin incemis bayagi yavastan biter dedi ama hiiiic inanmiyorum artik. Normal karsliasi ama sizin doktorlar ne siyor?

Bu arada yasadigim kanamayi adet kanamasina yormuyor, rahmin geri cekilmeskne yoruyor. Emzirirken adet en erken 3. Ayda geliyor filan 6 ayi 1 yili bulabiliyor bazen dedi. Iliski hayatim filan yalan oldu, hamileliktese riskli gebelikden hic cinsel hayatim olmamisti simdide bundan.0

Kızlar kanamanız ne durumda? Benim de 65 gün oldu ve baya fazlalaştı yeniden. Önceden koyu pıhtıyken şimdi bildiğin kanama halinde. Doktor kontrollerimde bir sıkıntı çıkmıyor ama çok bunaldım ve endişeleniyorum. Acaba sizinkiler kesildi mi ne kadar sürede kesildi?

Bu arada benim de amniyon suyum fazlaydı gebelikte. İkiz gevelik gibi fazla kanamaya sebep verebiliyormuş.

6 ay oldu kanamam bitmiyor hata 1 hafta kesiliyor tekrar başlıyor yok mu bunu. Çaresi yaaa çok sinir bozucu doktorda bişey yapmıyor am kesilmiyor hele sıcak havada sürekli pedle gezmekten bunaldım

Benimde 4 ay oldu, yok bitmiyor. Yani bi ara durdu sonra geldi adet oldum sandım ama bence değil. İlişki yasayabiliyor musunuz? Ben 1-2 yeltendim ondada kanama ile sonuclandı. Bu gercekten emzirme kaynaklı mı simdi? Ne yapacagız böyle? Ne diyor doktorlarınız

6 ay oldu kanamam bitmiyor hata 1 hafta kesiliyor tekrar başlıyor yok mu bunu. Çaresi yaaa çok sinir bozucu doktorda bişey yapmıyor am kesilmiyor hele sıcak havada sürekli pedle gezmekten bunaldım
Başka bi doktora mı gitseniz gittiniz mi bilmiyorum ama
Parça kalmış olma ihtimali var mıdır?
Ben de ikiz doğum yaptım ama doğum esnasında aşırı kanamam oldu sonrasında anlattığınız gibi olmadı
Çevremdeki ikiz annelerinden de duymadım bu durumu

Benimde 4 ay oldu, yok bitmiyor. Yani bi ara durdu sonra geldi adet oldum sandım ama bence değil. İlişki yasayabiliyor musunuz? Ben 1-2 yeltendim ondada kanama ile sonuclandı. Bu gercekten emzirme kaynaklı mı simdi? Ne yapacagız böyle? Ne diyor doktorlarınız
Bende aynı durumdayım 2 ayı geçti ha bitti diyorum yine kanama sizin nasıl oldu bittimi sonra

merhaba kizlar, bende google da geziyordum bu sayfaya denk geldim. Ne olacak boyle 2 ayi gecti kirmizi kanama, 3-5 gun normal sonra yine adet kanamasi gibi kanama 5 gun suruyor. Simdi yine kanamam var. Gecen carsamba artik korktum erteledigim 40 kontrolune gittim. Doktoruma konuyu anlatirken cok rahat bir sekilde olabiliyor dedi. Vajinal muayene ile se bakti tahim dubarin incemis bayagi yavastan biter dedi ama hiiiic inanmiyorum artik. Normal karsliasi ama sizin doktorlar ne siyor?
Sonra noldu bittimi bende aynı durumdayım 2 ayı geçti tam bitti diyorum doktora gitmiyorum yine oluyor

X