Doğum sonrası diyetisyen önerisi lütfen

Beyrun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2020
904
780
Merhaba yardıma çok ihtiyacım var. Buraya yazmak geldi aklıma. 58 kilo ile hamile kaldım, 88 kilo doğuma girdim. Bebeğim 3.5 aylık oldu. 4240 doğmuştu. Ben 83 oldum doğumdan sonra vee haaallllaaa 83üm.
25 kilo aldım.
Ayak tabanlarım ağrıyor yürürken, kiloyu vucudum kaldırmıyor. Hep çok yorgunum. Kan testlerimde her şey normal. Doktor kilodan dedi. Resmen bebeğimle ilgilenmemi etkiliyor.
Ve gitmiyor kilo. Yani ne yapacağımı şaşırdım biraz. Fiziken etkilemese tamam önemsemicem de sağlığımı tehdit edecek belli.
Çok acil online diyetisyen önerisinde bulunur musunuz?
Ben de araştırıp seçim yapacağım.

Yardım eden herkese çok teşekkür ederim.

Diyetisyen Mehtap Yakut, çok tanıdığım onunla zayıfladı. İnstagram hesabını inceleyin isterseniz.
Bu arada çok mu yiyorsunuz? Ben de kendim 21 gün şekersiz diyetine başladım 5. günüm. İyi bir diyetisyen ile çok rahat verirsiniz, son zamanlarda alınan kilolar çabuk verilir. Ben daha önceden 66 kilodan 57’ye düştüm 6 haftada diyetisyen kontrolünde. Ben de en son hamilelikte aldım.

Merhaba yardıma çok ihtiyacım var. Buraya yazmak geldi aklıma. 58 kilo ile hamile kaldım, 88 kilo doğuma girdim. Bebeğim 3.5 aylık oldu. 4240 doğmuştu. Ben 83 oldum doğumdan sonra vee haaallllaaa 83üm.
25 kilo aldım.
Ayak tabanlarım ağrıyor yürürken, kiloyu vucudum kaldırmıyor. Hep çok yorgunum. Kan testlerimde her şey normal. Doktor kilodan dedi. Resmen bebeğimle ilgilenmemi etkiliyor.
Ve gitmiyor kilo. Yani ne yapacağımı şaşırdım biraz. Fiziken etkilemese tamam önemsemicem de sağlığımı tehdit edecek belli.
Çok acil online diyetisyen önerisinde bulunur musunuz?
Ben de araştırıp seçim yapacağım.

Yardım eden herkese çok teşekkür ederim.
Ben instagramda ... adlı bir hesaptan online diyet almıştım. 2 ayda 10 kg kadar gitmişti ve çok da zorlandığımı söyleyemem. Çok güzel ilerlemişti. Özellikle sizinle 2 diyetisyenin aynı anda ilgilenmesi çok güzel oluyor. Bence bi bakın hesapta da çok faydalı bilgiler paylaşılıyor

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende yeni anneyim 83 kg ile doğum yaptım. Hamile kaldığımda 64 kg civarındaydı kilom. Doğum sonrası eve gelince 78.5 çıkıyordum tartıda. Yediklerime dikkat ettim biraz tatlıyı azalttım ara öğün yaptım aşırı yemedim. Bol salata hurma tükettim. Ekstradan Hiçbir şey yapmadan 74.4'e düştüm. Sonra da 1 ay diyet asistan ile çalıştım. 70.750 kg oldum 1 ay sonunda. İnstagram sayfasına bakarsın diyet asistanın.

X