Dogum sonrasi emzirme dönemi kan değerleri

Sanem0907

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2017
1.546
729
33
merhaba kizlar emzirme donemindeyim bebegim 7 aylik oldu. Cok kötü eklemlerim ayak kaslarim el bilegim parmaklarim bacaklarim sanki kırılacak cok kötü ağrıyor. Saclarim da 4.aydan basladi dökülmeye halen dökülüyor. Ya bu kadar agrimasi normalmi d vitamin eksikligimi anlamadim saglik ocagina gittim D vitamini ve çinko disinda olan diger vitamilere baktiklarini soylediler. Kan degerlerim sınırda oldugunu ve tioid degerlerim T3 T4 düştüğünü söyledi sadece kan ilaci kullan dedi. Kullaniyorum hic faydasi olmadi. Yarin kontrole gidicem ama size sormak istedim. Yani emzirme donemi benim gibi olan varmi vitamin takviyesi mi almak lazim bilmiyorum resmen hareket ettikce heryerim kirilcak oyle güçsüz ve bitkin durumdayim..

Bende de d vit eksikliği var. Doğumdan sonra ilk aylar çok baş dönmesi yaşadım. Halsizlik de oluyor bazen ama sizinki kadar ağrı yaşamadım. Bir süre vitamin kullanıp bıraktım. Bence belli bir süre kullanmak lazım etki etmesi için. Bana sağlık ocağındaki ebe ilk 6 ay mutlaka vitamin kullan dedi ama ben 2 ay zor kullandım o yüzden çok etkisi olmadı galiba.

Bende de d vit eksikliği var. Doğumdan sonra ilk aylar çok baş dönmesi yaşadım. Halsizlik de oluyor bazen ama sizinki kadar ağrı yaşamadım. Bir süre vitamin kullanıp bıraktım. Bence belli bir süre kullanmak lazım etki etmesi için. Bana sağlık ocağındaki ebe ilk 6 ay mutlaka vitamin kullan dedi ama ben 2 ay zor kullandım o yüzden çok etkisi olmadı galiba.
Öylemi ben kullanmadim ondan olabilir belki bugün gidebilirsem hastahaneye gidicem tekrsr kontrole umarim duzelirim ya cok kötü durumdayim ;(

Öylemi ben kullanmadim ondan olabilir belki bugün gidebilirsem hastahaneye gidicem tekrsr kontrole umarim duzelirim ya cok kötü durumdayim ;(
Çok geçmiş olsun inşallah geçer en kısa zamanda. Vitamin kullanırsanız düzelir bence depolarınız boşalmış olabilir. Siz benim gibi yapmayın ama düzenli kullanın yoksa faydası olmuyor kullandığında boşa gidiyor🤦🏻‍♀️

Çok geçmiş olsun inşallah geçer en kısa zamanda. Vitamin kullanırsanız düzelir bence depolarınız boşalmış olabilir. Siz benim gibi yapmayın ama düzenli kullanın yoksa faydası olmuyor kullandığında boşa gidiyor🤦🏻‍♀️
Allah razi olsun kan verdim bugün sonuclarim pazartesi günü çıkıcakmis bakalim ne eksiklik var tekrar kontrol edilecek ;( sizede cok gecmis olsun tekrardan

Merhaba.bende 6 ay oldu dogum yapali D vitamini eksikligi var.kendimi cok halsiz hiss ediyorum depresyona girdim.basin donuyur.Doktor d vitamini eksikliginden dedi.boyle durumla karsilasan varmi ?

Merhaba.bende 6 ay oldu dogum yapali D vitamini eksikligi var.kendimi cok halsiz hiss ediyorum depresyona girdim.basin donuyur.Doktor d vitamini eksikliginden dedi.boyle durumla karsilasan varmi ?
Benım doğumdan sonra vücudum değişti kendıme gelemedım 21 ay oldu doğum yapalı demırım düşük b12 magnezyum bırde şekerım yüksek dıyet versı doktor düşmezse ilaclara baslıcam yanı br dıyabet yolcusuyum

X