DOĞUM sonrası hemeroid

diyala

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2009
180
3
kızlar hemeroid kremi olarak doktor hamilelikte ve emzirme döneminde hangi ilacı kullandırıyordu.....Ben hatırlayamadım ....Receteyide kaybettimm...Cok berbat durumdayım

kızlar hemeroid kremi olarak doktor hamilelikte ve emzirme döneminde hangi ilacı kullandırıyordu.....Ben hatırlayamadım ....Receteyide kaybettimm...Cok berbat durumdayım

bende de hemorait var.ama hiç bişi kullanmadım.öğrenirsen yazar mısın buraya.dünden beri ben de çok fenayım.

arkadaşlar bende sizin durumdaydım,gğnlerce ağladım doktorlar etkili ilaçları asla kullanma dediler dünyam karardı eşimin cerrah arkadaşı proctolog kullanabşlşr sadece demiş o gece gidip aldık 3 günde ağrı acı gitti 10 gğnde tamamen bitti gibi bişey mutlaka deneyin Allah şifa versin,

emziren anne kullanabilirmi bişey olmaz demi...alıcam arkadaslar....bide fitil mi daha etkili kremmmmi acaba...

kızlar bendede var aynı sorun.oğlum dokuz aylık.6 ay önce gitmiştim dr a ilaç krem hap falan verdi ama düzelmedi.bende hala aynıyım

kızlar ben de bir basurlu olarak:)) söyleyeyim.arkadaşın da dediği gibi
PROCtOLOG fitil
kabızlık için magnesiee calcine (EVİNİZDE MUTLAKA BULUNDURUN)
her gün kuru kayısı
kuşburnu çayı
çörekotu veya kantoron yağı sürün..
daha çok şey var ben bunları yapıyorum.zıkkım illet kabız oldum mu hortlar.bir de arkadaşlar önermişti NCARE diye bir ilaç varmış.bebiş 4 aylık olunca kullanılıyormuş.ben de daha almadım.ama gene basur olursam ki mutlaka olurum kesin deneyecem.geçmiş olsun hepinize

Arkadaşlar ben 2 sene önce anal fissür (çatlak) ameliyatı oldum. Doğum yaptım 4 ay oldu doğum yapınca tekrar çatlak ve hemoraid tekrarladı çok acı çektim doğumdan beter anlatamam.öncelikle asla katı beslenilmeyecek ve sürekli hergün bitki çayı içilmesi gerek.progto krem ve fitil yatmadan önce ve sabah kalkınca sürülüp konulacak.o bilge yumuşak olmalı kabızlık düşmanıdır.yani orayı krem ve ftil ile yumuşak tutup iyileştirmek gerekiyor.

Bir şeyi belirtmek isterim anal fissür (çatlak) hemoraidden daha fazla sancı ağrı verir.zonklama yapar oturtmaz.bol bol krem sürülmesi gerek he birde ben bir ürün aldım adı mnc faith pilleses 3 gün kullandım hemoraid memeleri o kadar küçüldükü ancak devam edemdim bebğime dokundu.bitkiselde olsa bebğim çok küçük olduğu için dokundu gaz yaptı sürekli ağladı her ne kadar ürünü aldığım yer kulanılabilir dedi ise de oldu.bebeği küçük olmayanlara tavsiye ederim internete yazıldığında çıkıyor.

Internete green store pilleses yazıldığında çıkıyor.şunuda belirtmek isterim hemoraidim olduğunu zannedip çatlağı olanda olabilir dikkat edin daha çok sancı verir.bilhassa dışkılama yaptıktan sonra saatlerce ağrır.hemoraid ise daha kısa sürer ağrısı.bu söylediklerim tecrübe ile sabitt bunu da unutmayın lütfen.

kızlar hemeroid kremi olarak doktor hamilelikte ve emzirme döneminde hangi ilacı kullandırıyordu.....ben hatırlayamadım ....receteyide kaybettimm...cok berbat durumdayım

canım aynı sıkıntıyı bende çektim doktor bana anestol merhem verdi hemen düzeldi bende rahatladım :))

maalesef benim de aynı sıkıntım var şiddetli olarak, bende hem çatlak hem hemoroid var, ben de proctolog kullanıyorum, anestol merhem emzirme döneminde kullanılıyor mu?

maalesef benim de aynı sıkıntım var şiddetli olarak, bende hem çatlak hem hemoroid var, ben de proctolog kullanıyorum, anestol merhem emzirme döneminde kullanılıyor mu?

evet emzirme döneminde kullanılabiliyo. bende de var çatlak. doktor bana procto-glyvenol, anestol krem ve pantenol krem verdi. ama hala geçmedi. ameliyat olmadan geçer mi bilmiyorum. inşallah ameliyatlık bi durum olmaz..

kızlar hemoroid olabilirim hangi doktor bakıo.bide ilaçları sürekli mi kullanıorunuz?:KK37:

Hemoroidin kitabını yazacak kadar yılların deneyimine sahibim. Lanet şey doğumdan sonra da benim peşimi bırakmadı. Artık son evrede biri olarak size tüm bilgileri aktaracağım toplaşın. Öncelikle genel cerraha ne görünün ne de kendinizi biçtirin gerekirse o 300 lira muayene ücretini verin ama proktolojiye görünün bu işin uzmanı onlar. Bu arada yumrular ile birlikte elinize damarımsı bir çıkıntı da geliyorsa çatlağınız da var demektir. Eğer hafif kaşıntı ve yanma varsa ilk evredesin proctolog kremi eğer bu kremi kullanmama rağmen hafifte olsa ağrı varsa proctolog gyvenol aradaki fark gyvenolde ağrı kesici de var. Eğer yumru dışarıda şiş bir halde olup seni acıdan kıvrandırıyorsa bu yazdığım kremler sadece zaman kaybı olacaktır. Bu evrede ılık suymuş kantaron çörek otu hepsi hikaye, kan akışını hızlandırıp pıhtıyı çözecek güçlü bir kreme ihtiyacınız var demektir anrecta kreminde gliseril trinitrat bulunmakta emziren anne yeşil mercimek tanesi boyutunda 3 gün sürdüğünde pıhtıdan eser kalmaz. Emzirmeyenler bölgeye dilediği kadar sürebilir. İlk sürdüğünüzde çok ciddi bir yanma olacak ağlayacaksınız ama hemen yıkamayın dayanın. Bu arada afedersiniz de resmen kıçımız sektör olmuş bu devirde, anrecta krem şuan 150 lira açıldıktan 2 ay sonra da faydası kalmaz 2 ay sonra yenisini almak gerekir. Çatlağı da yakarak iyileştiriyor en azından benim çatlağımda işe yaradı doktora danışmanızda fayda var. Bununla birlikte artık ağrı kesici sizi kesmeyeceği için topikal anestezi kremi de kullanmanız gerekecek bu da anestol. Bu kremlerin hepsini emzirirken de kullandım. Ben kronik kabızım 10 yıldır bu derdi çekiyorum doğumdan sonra ise tamamen önüne geçilemez bir hal aldı. oğlum şuan 10 aylık oldu artık ameliyat olmaya karar verdim. Merak ettiğim bir konu var doktorum ameliyattan sonra emziremezsin o bölgenin acısı çok fazla olduğu için sütün gider dedi. Ameliyattan sonra emzirmeye devam edebileniniz var mı. Ben de başarabilir miyim diye düşünüyorum. Sonuçta hemoide 10 yıl dayandım canım çok tatlı değildir.

Benimde meme olustu kucuktu buyudu,2 ay once dogum yaptim emziriyorum procto gyvenol aldim eczaneden,gecirmiyor ameliyattan korkuyorum doktora gitmiyorum,cok aciyor oturamiyorum nabicam bilmiyorum

X