Dogum sonrasi kilolara son verelim

mavi_ylmz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2021
1.252
1.057
33
Zayiflama arkadasi ariyorum. Dogum sonrasi kilolarimdan kurtulmak Istiyorum arkadaslar lutfen biribirimize destek olup motive edelim birlikte zayiflayalim . Benim birlikte baslamis isteyenler
Lutfen yazin

Benim de motivasyona çok ihtiyacim var 😔 o kadar kilo aldım ki hepsi de doğum sonrası.

84 kiloyum çok kilo aldım eski 60 lı kilolarıma dönmek istiyorum. Bende tatlılara düşüyorum eskiden böyle değildim nasıl hu hale geldim bilmiyorum. Kusura bakma yeni gördüm bu arada
Bende 74 kiloyum evlenirken 54 kiloydum 2 çocuk üzerine böyle oldum 58 olmak istiyorum 😔

Bende 74 kiloyum evlenirken 54 kiloydum 2 çocuk üzerine böyle oldum 58 olmak istiyorum 😔
Bir diyetisyen buldum Instagram dan anlaştık pazartesi başlıyorum online olacak. Yaşadığım yerde araştırdım 1 aylık 450 TL bana çok geldi. Umarım işe yarar. Sen napacaksın diyetisyen istiyor musun yoksa kendin mi deneyeceksin

Bir diyetisyen buldum Instagram dan anlaştık pazartesi başlıyorum online olacak. Yaşadığım yerde araştırdım 1 aylık 450 TL bana çok geldi. Umarım işe yarar. Sen napacaksın diyetisyen istiyor musun yoksa kendin mi deneyeceksin
Kendim deneyim diyordum ama bi süre daha ertelemeye karar verdim. Çünkü bugün biraz aç kalmıştım sütüm azaldı hemen

X