Doğum sonrası makat çatlağı

Aysepo

Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2020
35
5
29
Bende makat çatlağı ve hemoroidden ameliyat oldum ama sizin gibi sonrasında hiç ağrı vs hissetmemiştim. Bu ameliyatı işinin ehli insana yaptırmak gerekiyor. Doktorunuzun ameliyatı iyi yaptığından emin misiniz ? Ben bu ameliyat için 6 saat mesafedeki bi ile sırf doktoru bu konuda iyi olduğu için gitmiştim.
Merhaba ameliyatı kime oldunuz acaba sonrasi nasildi tekrar etme durumu oldu mu

goldenarrow12

Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2021
376
369
Merhaba ameliyatı kime oldunuz acaba sonrasi nasildi tekrar etme durumu oldu mu
Kayseride özel dünyam hastanesi mehmet ali denemeye oldum sonrası rahattı sıkıntı yaşamadım çok şükür. 2017de oldum tekrar etmedi bu zamana kadar inşallah etmezde

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 81 gün geçti.

gebito

Guru
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2008
3.283
5.626
Merhaba, dogumdan sonra makat catlagi icin hangi kremleri veriyor doktorlar?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-02-2022

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 73 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları artık kaynaşmış olmadığı için bebeğiniz göz kapaklarını açıp kapatabiliyor. Eğer bebeğiniz rahminizin üst tarafında konuşlanmış ise tekmelerinden dolayı göğsünüzün hemen altında kaburga gölgesinde bazı ağrılar ve hassasiyet yaşayabilirsiniz. Mümkün oldukca uzanarak ve öne doğru eğilmekten kaçınarak, kaburga bölgenizdeki ağrıların azalmasını sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin gözleri ışığa tepki gösteriyor ve kemikleri iyice gelişti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın