Dogum sonrasi ozel hastaneden heyet raporu icin litfen yardimci olun

Mrtzbdgs

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2020
6
-1
32
Bebeğim.iki ay erken.doğdu.ve.Doğum.iznim.bitmek üzere ankarada özel hastaneden.heyet raporu alabilen.var mi lütfen.Bana yardımcı olur musunuz bebeğimi bakıcıya da bırakmak istemiyorum su an lütfen.yardımcı olur musunuz

Pandemiden dolayı rapor vermek sıkıntılı diye duydum. Bende arıyordum çünkü ama eski konularda nerelerden alabileceğiniz konusunda yardım alabilirsiniz. Servet Uysal Tıp Merkezi varmış onu buradan duydum ama hiç almadım hala veriyorlar mı bilmiyorum.

Pandemiden dolayı rapor vermek sıkıntılı diye duydum. Bende arıyordum çünkü ama eski konularda nerelerden alabileceğiniz konusunda yardım alabilirsiniz. Servet Uysal Tıp Merkezi varmış onu buradan duydum ama hiç almadım hala veriyorlar mı bilmiyorum.
Teşekkürler ya geriye dönük bakıyorum ama inşallah bende alabilirim çok ihtiyacım var bayramdan sonra bakıcam konusacam ankaraya gidip

ben direk ücretsiz izne ayrıldım. işe döndüğümde 30 bin tl den fazla borcumuz vardı. herkes enayi gözüyle baktı. çünkü durumlar elvermiyo deyip heyet raporu peşine düşmedik 🤦

ben direk ücretsiz izne ayrıldım. işe döndüğümde 30 bin tl den fazla borcumuz vardı. herkes enayi gözüyle baktı. çünkü durumlar elvermiyo deyip heyet raporu peşine düşmedik 🤦
Ben de öyle yapmıştım. Konu sahibinin “özel mesele” dediği de tamamen duygusal sanırım. Allah herkesin gönlüne göre versin.

Ben de öyle yapmıştım. Konu sahibinin “özel mesele” dediği de tamamen duygusal sanırım. Allah herkesin gönlüne göre versin.

amin inşallah 🙏🙏 sorsan herkes kul hakkından korkuyo ama kendine gelince herşeyi hak gördüğünden sorun olmuyo.

herkes nasıl yapıyosa gidip çalışıyosa siz de öyle yapıcaksınız, yalan yanlış rapor peşinde koşmıycaksınız.durumunuz yoksa çocuk suyla mı büyüyo şartlarınız elverene kadar bekleseydiniz? ama "özel mesele" deyip geçtiğinize göre keyfi arıyosunuz.Kusura bakmayın ama yasadışı şeylere taviz verilemez.

X