Doğum sonrası silikon sarkti

Esmanur7816

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2021
81
86
29
Merhaba kizlar
İlk dogumundan 3 yıl sonra kas altı 400 CC meme başından takıldı.
Takıldıktan sonra 3 yıl oldu ve ben doğum yaptım ama sütüm gelmedi ve hiç emziremedim.
Üstelik şuan baya sarktilar doktorla görüşmeye gideceğim bu onun hatasimi bunu yaşayan var mı acaba emzirme hiç olmadı ama baya baya sarkık..

Merhaba kizlar
Takıldıktan sonra 3 yıl oldu ve ben doğum yaptım ama sütüm gelmedi ve hiç emziremedim.
Üstelik şuan baya sarktilar doktorla görüşmeye gideceğim bu onun hatasimi bunu yaşayan var mı acaba emzirme hiç olmadı ama baya baya sarkık..
Hamilelik sırasında peki gögüslerinizde büyüme, şişme olmadı mı? Siz hiç kilo almadımız mı? Bence sarktıysa eğer bunlarında etkisi olabilir mi?

Merhaba kizlar
Sütünüzün gelmemesi silikondan kaynaklımı acaba. Emzirme olmadıysa sarkma nasıl olabiliyorki. Ilk bebeginizi emzirebilmismiydiniz. Benimde hic sutum gelmedi memelerimde hic buyumemisti ilk bebegimde ama ozaman silikon yoktu. Smdi yaptrdim 2. Cocugu dogurdugumda yine sütüm gelmezse yine emziremezsem çok uzulucem. Ilkte hep memem yok sutum olmadı bebek tutamadı dedim. Smdi 2. Oldugunda da süt gelmezse kahrolurum artik

X