Doğum ücretlerii ..

Yusmer

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2016
1.799
830
Selam arkadaslar ıstanbul avrupa yakasına dogum yapan yada yapacak olan var mi ücretler hakkinda fikri olan var mi ?

Vala 2017 fiyatlari hakkinda pek bolgim yok ama tek bildigim her butceye uygun hastane oldugu. 600 liraya da var 6000 lirayada

İstanbul da devlet zor olur gbime geliyor:)
Bende anakaradaym canım devlete gidiyorum özele gitme imkanımda var ama okadar paraya kıyamıyorum o paralara ben yavruma ciciler alırm :110: doğumuda devlette yapmak istiyorum ama tesettürlü oldugm için erkek Dr hemşire vs girmesini istemiyorum o yüzden büyk ihtimal bnde özelde doğrucam ama diyorum sancılar başlayınca önce bi develte uğriyalm Dr bayansa orda doğrim :KK70: şaka bi yana erkek Dr hemşire sorun olmasa gerçekten devlette doğururdum, hatta hastaneyle konuşmayı düşünüyorm ben bayan Dr hemşireden başka istemiyorum diye :KK70:

Bende anakaradaym canım devlete gidiyorum özele gitme imkanımda var ama okadar paraya kıyamıyorum o paralara ben yavruma ciciler alırm :110: doğumuda devlette yapmak istiyorum ama tesettürlü oldugm için erkek Dr hemşire vs girmesini istemiyorum o yüzden büyk ihtimal bnde özelde doğrucam ama diyorum sancılar başlayınca önce bi develte uğriyalm Dr bayansa orda doğrim :KK70: şaka bi yana erkek Dr hemşire sorun olmasa gerçekten devlette doğururdum, hatta hastaneyle konuşmayı düşünüyorm ben bayan Dr hemşireden başka istemiyorum diye :KK70:
Hastalık, doktor, acil meselelerde, zorunluluklarda bunun günahı olmaz. Boş yere takmayın bu kadar

Hastalık, doktor, acil meselelerde, zorunluluklarda bunun günahı olmaz. Boş yere takmayın bu kadar
Ama işte bayan Dr seçme şansım varken günah olur bi zorunluluğum yok yani, ama zorunluluğm olsa dediğin gibi günah olmazdı :))

Ama işte bayan Dr seçme şansım varken günah olur bi zorunluluğum yok yani, ama zorunluluğm olsa dediğin gibi günah olmazdı :))
Aniden sancı geldi, doğum yapıyorsun. En yakın neresiyse hangi doktor denk gelirse girdin.. Mecburiyet oldu. Ama sezaryen olacaksan onu seçersin

Aniden sancı geldi, doğum yapıyorsun. En yakın neresiyse hangi doktor denk gelirse girdin.. Mecburiyet oldu. Ama sezaryen olacaksan onu seçersin
Mecburiyet olursa bişey diyemem ama seçme şansım varsa bayanı tercih ederim :)

Mecburiyet olursa bişey diyemem ama seçme şansım varsa bayanı tercih ederim :)
Doğum sadece doktor ve hemşireden ibaret değil ki, bunun ebesi var yardımcı personeli var anestezi hekimi var anestezi teknikeri var sezaryende bile bu kadar seçimi size yaptırmazlar doktor seçersiniz tamam da gerisi operasyona girecek ekibe kalmış :)

Doğum sadece doktor ve hemşireden ibaret değil ki, bunun ebesi var yardımcı personeli var anestezi hekimi var anestezi teknikeri var sezaryende bile bu kadar seçimi size yaptırmazlar doktor seçersiniz tamam da gerisi operasyona girecek ekibe kalmış :)
İşte o yüzden doğumda tercihim özel :) bende biliyorm devlette öyle bi şansım olmadığnı şakasına yazdm onları :)

Ozel hastane kucukkoy de sezaryane 2500 ve yukarisi normal e 1000 herhalde.bezmi alem.unv normal 650 sezaryen 1.500..tabi bunlar ekstralar haric

Esenler medipolu biliyorum bnde normal 650di sanirim sezeryan 1200 baska bilgisi olan varsa yazsn lutfen. Ozel istiyordum.ama sezeryandan korkuyorum devlette olacagm sanirim

Boşveerin özeli gidin devlette yapın bn devlette yapcam özele o kadar para vermek mentık işi değil sanki doğuran farklı kişi mi olacak yine ben yapcam yine ben cekicem o ağrıyı .. devlette malzeme bol her hastaya sıfır acılır devlette ani durumlarda her alanda bir sürü doktoru var özeller para tuzagı yazık o parayı bebeğin hesabına atın daha iyi yada kolunuza bi bilezik alın takın 1.500-2000 normal doğumlar yazık değil mi ? Bide bebeğe bişey olsa Allah korusun onada ayrı ücret cıkaracaklar bunların hepsi devlette ücretsiz

İşte o yüzden doğumda tercihim özel :) bende biliyorm devlette öyle bi şansım olmadığnı şakasına yazdm onları :)
Yok canım farkettim özeli kastederek yazdığını ama ben de özel hastane de çalışıyorum birçok doğuma girdim çıktım daha hiç kimseye böyle bir seçim hakkı taındığını görmedim :)

Ay kizlar kafam cok karisik normal dogum istiyorum Allahtan bi mani cikmazsa.. Ozeller pahali tamam veririm o parayi sorun degil ama gerek var mi bilmiyorum.. Kararsizim

Yok canım farkettim özeli kastederek yazdığını ama ben de özel hastane de çalışıyorum birçok doğuma girdim çıktım daha hiç kimseye böyle bir seçim hakkı taındığını görmedim :)
Ankara'da var kuzum araştrdk :)

Esenler kadin dogum varms birde bu gun dr soyledi.oraya giden var mi

Ben ozelde yapacagım dogumumu 1000lira normal dogum 1200de sezaryan dediler bana

hastaneye göre ve şehre göre değişiyor sanırım. ben sezaryen olacağım doktoruma sordum 1000 civarı dedi. tam emin olmamakla birlikte. özel hastanede olacak doğum. devlette yaptırmam. kötü doktorlardır diyemem ancak ateşim varken acile doğum evine gittim serum bile vermediler.. doğumda ne kadar ilgili olabilirler ki? o yüzden de özele gitmeyi tercih ederim. ki zaten doktorumu değiştirip başka doktora da doğum yaptırmaya niyetim yok. kim takip ettiyse o :) tutup geçmişimi bilmeyen doktor sıkıntı yaratabilir. sonuçta allerjilerim var vs. vs. :)

X