Dogum

Feyza1213

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2017
26
3
28
Merhaba arkadaşlar benim bir sorun olucak ben balıkesirde oturuyorum özelde dogum yapmak istiyorum normal kontrollerimi devlette yaptırıyorum özelde dogum yapabilmek için illa ki kontrollerin orda mi olması gerekiyor ve birde benim doğumum gece başladı diyelim özele gittik orda istediğim daha önce araştırdığım doktor yoksa o an ne yapmalıyım yani gittiğinde başka doktor mu giriyor yoksa istediğin doktor mu ve epidural normal dogum nasıl oluyor bilgisi olan varmı normal yolla dogurmaktan daha mı iyi.

özel hastaneler parayı veren düdüğü çalar şeklinde. istediğin gibi doğum yapabilirsin fakat özellikle doktor çağıramazsın. zira birçok doktor kendi hastasına bile gelmiyor gece

Merhaba arkadaşlar benim bir sorun olucak ben balıkesirde oturuyorum özelde dogum yapmak istiyorum normal kontrollerimi devlette yaptırıyorum özelde dogum yapabilmek için illa ki kontrollerin orda mi olması gerekiyor ve birde benim doğumum gece başladı diyelim özele gittik orda istediğim daha önce araştırdığım doktor yoksa o an ne yapmalıyım yani gittiğinde başka doktor mu giriyor yoksa istediğin doktor mu ve epidural normal dogum nasıl oluyor bilgisi olan varmı normal yolla dogurmaktan daha mı iyi.
Balıkesir'in neresindensin canım ben de Ayvalık'ta yaşıyorum özel bi doktora gidiyorum kontrolleri kendi muayenesinde yapıyor doğumu da özel hastaneyle anlaşması var orada yaptırıyor

özel hastaneler parayı veren düdüğü çalar şeklinde. istediğin gibi doğum yapabilirsin fakat özellikle doktor çağıramazsın. zira birçok doktor kendi hastasına bile gelmiyor gece
O kötü o zaman gelmemesi benim tercihim bayan doktor çünkü gittiğimde bayan degilde erkek olursa yani istemiyorum erkek doktor bayandan bile çekiniyorum yani

O kötü o zaman gelmemesi benim tercihim bayan doktor çünkü gittiğimde bayan degilde erkek olursa yani istemiyorum erkek doktor bayandan bile çekiniyorum yani
O an erkek bayan dusunmicen ki bi an once dogum yapmayi dusuncen erkek istemiyosan devlette yap onlarda canini okur insanin merhametsizler.

Bazı hastanelerde hamileliğin son zamanlarında almıyorlar. belirli bir süre devam etmen gerekiyor.

Dogum gelince hicbir sey düsünmüyorsun canım. erkek mi kadın mı diye nerde düşüncen o an bir an önce dogursam bebegime kavuşsam diye düşüncen.

Özel hastane para alacağı için sen önceden gelmiyordun şimdi de gelme demez ama doktor seçemezsin sen düzenli olarak özel hastanede bir doktora gitmiş olsan bile o da gelmeyebilir doğumuna her zaman gelmiyorlar orda o anda kim varsa o giriyor doğuma ama zaten sezaryen hariç doğum işini ebeler yaptırıyor.

Canım dün doktordan geldik ablam için.nirmal doğum yapacak allahın izniyle.doktor şunu söyledi diz ne zaman isterseniz ben gelirim gece telefon edin yeter dedi.bin lira ücret dedi.eger beni istemezseniz yanlız ebe olsun derseniz o da 200 lira dedi.doktor girdiği zaman ebede giriyor yardım ediyor toplamda 1200 lira.her hastanenin prosedürü farklı.dpktorunla özel görüş.ve normal doğum. İcin elinden geleni yap.gerekirse o parayı ver canım. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...

Bir cok ozel hastanede gece doktor bile olmuyor ki balikesir de kac tane ozel hastane var zaten? Bir sorun arastirin geceleri nobetci doktor oluyor mu?

Erkegi bayani gectim nobetci doktor varsa sanslisiniz. Takip yaptigi hastasinin dogumuna bile gelmiyor cogu doktor... siz hic gitmediginiz bir hastanede sadece dogum yapmayi dusunuyorsunuz ki epey risk bence... son aylarda kontrolunuzu hastaneye cevirmenizi oneririm mutlaka

o anda erkeği bayanı gözünün göreceğini sanmıyorum. doğurtun beni diye düşüneceksin. ayrıca tıpta bayan erkek yok. devlet hastanelerinde öyle bir ayrım var mı ki

Genelde özel deki doktorlarda kontrollerini kendinde yapanların doğumuna katılıyor diye biliyorum.. Şahsen benim gittiğim hastanede acilden bile hasta kabul etmiyor gittiğim doktor takibini kendi yapmiyorsa..
Ki mantıken de haklilar doğumuna girecek doktorun senin gebelik hikayeni bilmeli ki ona gore tavır almalı..

Öyle ama benim eşim çok karşı erkek doktora kesinlikle istemiyor öyle bir durumda ben yanarım yani

Ay valla isin dustumu öyle bi kaliyorsunki erkek doktora.. Hic ole büyük konusmasin esin.. Benimki de istemem dedi ilk sora akşamına geldi erkek doktorlar daha iyiymis ya bi sorusturdumda dedi.. Hem özele hem devlete erkek doktora gidiyorum ikiside çok çok iyi konu benim ve bebegimin sagligiysa en iyi doktor hangisiyse ona giderim.. Üstelik bi tek hamilelik değil başka bi saglik sorununda olabilir.. Daha yeni ameliyat oldum apar topar girdim acil oldugundan temizligimi bile yapamamistim ameliyathanedekilerin abarmiyorum hepsi erkekti çırılçıplak kaldım oracikta o halde ama napim mecburdum utanıp sıkılmak bi ise yaramıyor boyle durumlarda.. (O damar yolumu açan genç musterim olmayaydi iyidi yalniz bidaha yüzüne bakamiycam...)

Bunu hastaneyle konusrsan daha net bilgi alirsin canim. Son ayinda bi kere bi git kaydin falan bulunmus olsun dogumdan once. Sonrasnda da hem doktrnla konusrsn hem hastaneyle

X