Doğuma Hazırlık doğuma az kaldı almam gereken şeyler neler

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

didem3

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2009
5
0
arkadaşlar 8 aylık hamileyim ve bu benim ilk hamileliğim ihtiyaç listesi yapıyorumda sizce hastaneye yanımda neler götürmeliyim ? lütfen yardımm

göğüs pompası haakkında ne düşünüyorsunuz otomatikler çok pağalı manuel alsam yeterli olurmu acaba

Caım göğüs pompasını tavsiye etmem , ben elektirikli aldım craftın ama hiç hoşuma gitmedi, manuellerde güzel değil elinle bile daha çok sağarsın hem benim canım acıyor ollarla , zatn bebeğin sürekli emmek istiyor eğer sağılacak sütün olursa kendi einle sağarsın biberonda saklarısn ben öyle yapıyorum aldığımda duruyor öylece bende acele etiim ama pişman oldum gereksizmiş, acele etme bebeğin bir doğsun bir bak sütünün durumuna , bebeğini sürekli emzir sürekli yanında olacaksın zaten

bence çalışıyorsan kesinlikle pompa almalısın. aslında çalışmıyorsan bile al bence çünkü çok lazım oluyor. ilk başlarda sütünü artırmak için kullanırsın. bir yere giderken sağar bırakırsın. ben kraft marka pompa aldım elektrikli ve çok memnunum ayrıca fiyatı da uygun. ama aventin manuel pompasını da tavsiye ediyorlar. bir araştır istersen

bende kesinlikle pompa al derim ben madela mini elektrikli aldım nasıl memnunum anlatamam fiyatıda ööle pahalı diil keşke ilk başta alsaymışım sütüm nasıl boldu süperdi sapsarıydı bööle saklardım en azından daha sonrada verirdim ilk süt önemli ya bnm hep yabana gitti fazla geldi attım hep sağıp ne salaklık ama saklanabildiğini bilmiodum kimse söölemedi bana bende hiç araştırmadım ööle sonradan pişman oldum al pompa sağ fazla sütünü at buzluğa 6 ay duruyor nasılsa sonradan bir yere giderken bırakırsın bebişini rahatlıkla yada sütün kesilir bişi olur o idare eder bire süre dimi mutlaka al bir tane cnm.....

X