Doğumdan önce doğal yollarla yumurtlamam olmuyordu. Peki ya şimdi. Fikri olanlar yardim etsin🙏

purple_90

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2018
96
51
31
Aynen maşallah 3 yıldır düzenli:nazar: Tam emın olamıyorum aslında ama adet olmadan 1 hafta kadar öncesinde akıntım baslıyor ve kesılıyor...Ovülasyonla takip etmediğim için bılmıyorum net olarak ama merak edıyorum acıkcası...Ama daha zaman var diyorum uğrasasımda gelmıyor cunku bu konuyla çok ugrastım 🤦🏻‍♀️ Artık gebelık dusunmeye basladıgımda baslasın bu maraton dıyorum kafamca...
Aynen katiliyorum bende 1 yil ugrastim toplamda. Artik o isleride o zaman dusunuruz ugrasmamiz gerekirse ugraairiz napalim olsunda 😊

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 679 gün geçti.

Mutluluk810

´¯`♥ Kün Fe Yekün ♥´¯`¤ ♥ Şükürler Olsun ♥ ¤
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2012
529
495
Aynen katiliyorum bende 1 yil ugrastim toplamda. Artik o isleride o zaman dusunuruz ugrasmamiz gerekirse ugraairiz napalim olsunda 😊
İnşallah sıkıntısız sağ salim gelsinler inşallah :KK200::KK55::KK68:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1063 gün geçti.

Birvarbiryok

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2021
9
0
25
Benim adetlerim duzensiz degildi. Ama bende pcoluydum. İlk kizima 2016da klomen tedavisi ile hamile kalmistim. Sonra adetlerkm hep düzenli oldu. Bir kez gecikmeyle dra gittigimde 6 cm kistim vardi. Geri kalan zaman duzenliydim. Sonra ben kizim 20 aylikken kg vermeye başladım. 3 ayda 15 kg verdim ve 2. Kizima kendiligimden hamile kaldim
Klomen tedavinizi paylaşırmısınız