Aile Planlaması Doğumdan sonra eşim

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Eşinizle güzelce konuşun yani o kadar zaman ara veren normal şartlarda fırsat kollar yanınıza gelmek için
size yardımcı olsun bebek ağladığında başka odaya gideceğine sizde ona vakit ayırın.
Annesi konusunda belki farkında olmadan bilinçsiz yapmış olabilir.
Konuştum. Ama ben bütün gün işe gidiyorum tabi yorgun olup erken uyuyacağım sen gün içinde arada az da olsa kestiriyorsun diyor. Yani çocuk uyuyana kadar bekle diyorum yarına işe gidicem diyor.

Konuştum. Ama ben bütün gün işe gidiyorum tabi yorgun olup erken uyuyacağım sen gün içinde arada az da olsa kestiriyorsun diyor. Yani çocuk uyuyana kadar bekle diyorum yarına işe gidicem diyor.
🙄 bahane üretiyor gibi şüpheli hareket bişi yakaladın mı
İş bahane bence olmadı biraz akışına bırak bakalım ne olacak ama bu arada bakımını yap kendini kötü gösterme
Kendimden örnek vereyim 40 ım çıksın diye eşim dört gözle beklemişti.

Yani ben gel bu gece bir koltukta yatalım dediğimde sıkışırız çocuk uyanır koltuğu açarken filan dedi. Böyle dedikten sonra illa yatağa geleceksin nasıl derim.
Olsun zorla da olsa kaldır gitsin bişey yoksa ayırmak daha da soğutur evlilikte ayrı yatmak olmaz ne olursa olsun

🙄 bahane üretiyor gibi şüpheli hareket bişi yakaladın mı
İş bahane bence olmadı biraz akışına bırak bakalım ne olacak ama bu arada bakımını yap kendini kötü gösterme
Kendimden örnek vereyim 40 ım çıksın diye eşim dört gözle beklemişti.
Yok yakalandım ama balkon varken sürekli dışarı çıkıp sigara içmek istiyor çıkıyor baya duruyor geliyor sigara 5 dakika da içer gelirsin. Mesela. Ama öbür türlü bir şüphem yok

Olsun zorla da olsa kaldır gitsin bişey yoksa ayırmak daha da soğutur evlilikte ayrı yatmak olmaz ne olursa olsun

Hani hep sen adım atınca karşı tarafa artık bıkıyorsun o düşünsün artık o atsın adım diyorsun. Ben ona ilk zamandan beri diyorum çocuk için yatak ayırma. Annem 3 çocuk doğurmuş hiç ayırmamış diyorum. Olsun o çocuk seninle yatınca ağlamışız diyor.

Hani hep sen adım atınca karşı tarafa artık bıkıyorsun o düşünsün artık o atsın adım diyorsun. Ben ona ilk zamandan beri diyorum çocuk için yatak ayırma. Annem 3 çocuk doğurmuş hiç ayırmamış diyorum. Olsun o çocuk seninle yatınca ağlamışız diyor.
Bebek sizin yatakta yatmıyor demi
Yani o zmn neden bu kadar büyütüyor ki
Sorsaydın ne zamana kadar böyle olacak diye ama yüzyüze konuş

Yine burda okumuştum bazı erkekler eşi doğum yaptıktan sonra ona anne, kutsal gözüyle baktığı için çekici bulamıyormuş dolayısıyla arzulamıyormuş. Belki sizin eşiniz de öyle bir durumdadır. Ben borçla alakalı olduğunu düşünmüyorum açıkçası.

Merhabalar arkadaşlar aranıza yeni katıldım. 2 buçuk ay önce Doğum yaptım. Eşimle Doğumdan önce 4 ay ilişkiye girmedik. Doğumdan sonra lohusalık dönemi filan derken 5 ay oldu. Eşim sürekli Yorgunum deyip geçiştiriyor çocuk uyuduğunda o da yatıyor. Çocukla birlikte rahat edelim diye içeri de yatıcam diyor. Geçenler de annesine gittik annesi yere yatak açmış koltuğa da bana açmış. Çocuk durmadı kayınvalidem de bana yardımcı olsun diye gece biraz durdu ardından oturdu annesi eşim anne gel yanıma uzan dedi kayınvalidemde yattı. Sonra ben anne orada iki büklüm olmaz yerine geç dedim gitti odasına. Bu benim çok zoruma gitti eşim benimle yatakları ayırdı ama o gün annesiyle yatacaktı. Hani anne sen buraya yat ben yukarı çıkayım demedi. Bana saçma düşünüyorsun diyor. Ama ben de beni istemediğini düşünüyorum bir de böyle birşey yapması benim çok ağrıma gitti. Sizce haklı mıyım?
Anneyle yatmak mı 🤮 ne pis adamlar var ya hala büyüyememiş, Allah yardım etsin size , benim eşim daha bu yaşta anasıyla yatmak istesin direk şutlarım mahkeme kapısına, iğrenç ya resmen duygusal ensest ...

Eşimde bir donem boyleydi
Ama gece uyanir yada sabah mutlaka yaklasirdi
Tabi her gun olmasada haftada bir olurdu
Tabi yatagi asla ayirmaz ilk dogum yaptigimda 2 gece hastanede kalmistim
Sezeryanli olmama ragmen koltukta yanimda yatti
Dikislerime degersin dedim yok dedi
Kimildamadan yatti
Belki aranizdaki cekim azalmistir

Merhabalar arkadaşlar aranıza yeni katıldım. 2 buçuk ay önce Doğum yaptım. Eşimle Doğumdan önce 4 ay ilişkiye girmedik. Doğumdan sonra lohusalık dönemi filan derken 5 ay oldu. Eşim sürekli Yorgunum deyip geçiştiriyor çocuk uyuduğunda o da yatıyor. Çocukla birlikte rahat edelim diye içeri de yatıcam diyor. Geçenler de annesine gittik annesi yere yatak açmış koltuğa da bana açmış. Çocuk durmadı kayınvalidem de bana yardımcı olsun diye gece biraz durdu ardından oturdu annesi eşim anne gel yanıma uzan dedi kayınvalidemde yattı. Sonra ben anne orada iki büklüm olmaz yerine geç dedim gitti odasına. Bu benim çok zoruma gitti eşim benimle yatakları ayırdı ama o gün annesiyle yatacaktı. Hani anne sen buraya yat ben yukarı çıkayım demedi. Bana saçma düşünüyorsun diyor. Ama ben de beni istemediğini düşünüyorum bir de böyle birşey yapması benim çok ağrıma gitti. Sizce haklı mıyım?
Canım yaşadığını bire bir yaşadım aynı. Benimki yatakları ayırmadık ama sanki yatakta yokmuşum gibi aylarca hiç ilişkiye girmedik. Şimdi kızım 1 yaşına girecek önümüzdeki ay. Emin ol daha 1 aydır yeni düzelme var oda bir çok sorun yaşadıktan sonra. Yaptığım araştırmalara göre bazı erkekler doğumdan sonra eşinden soğuyormuş. Bende yaşadım bunları.

peygamber efendimizin bir sözünü der hep annem ,

ayrı yattıkları her gece allah bir prinç tanesi kadar sogukluk verirmiş eşlerin aralarına ,

o yüzden yatmayın yatırmayın kızlar ,

Bence esinizle acikca bas basa konusun ama bagirip cagirmadan ne oldugunu anlamaya calisin dinleyin ne bileyim naz yaparak elini tutarak büyük kavgaya tartismaya dönüsmesin hersey cinsel iliski degildir ancak hayatimizin bir parcasi malesef , umarim esiniz yanlis seyler yapmiyordur ben evliligmin basindan beri az cinsel hayati yasiyorum 3 yil oldu hala bazen naz yaparak soruyorum niye yaklasmiyosun bana diye oda hep birazda senden biseyler gelsin diyor olabilir böyle seyler evliliklerde bence yani bide calişan iş hayati olan biri olunca insan vakit ayiramiyor buda bi gercek bizimde cok yorgun oldugmuz günler oluyor 🤷‍♀️ insallah esiniz sizi aldatmiyodur isin o tarafini düsünmek istemiyorum hic bir kadin icin ama varsada elinizi cekin üzerinden olan cocuklara oluyor sonra..

X