Doğumgünü öncesi ayrılmak

alsem

Diva
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
12 Aralık 2019
8.641
32.995
Evet öyle. Ama o da beni kendince (olabildiğince) seviyor, demek kapasitesi bu. o yüzden ne kadar haklı olsam da gün içince gülen yüzünü, sevgi dolu hareketlerini görmek beni hem kahrediyor hem de ‘belki düzeltiriz, belki ileride hislerim düzelir’ umuduna(şu malum tuzak) gark ediyor. Tam bir duygu çorbası oldum ama onun yaşayacağı üzüntüyle kıyaslayamam sanırım...
E tabii oturmuş bir düzen ve alışkanlıklar da var. En doğrusunu siz bilirsiniz çünkü vereceği tepki, sonra yaşanacaklar filan siz hakimsiniz tavırlarına. Biz burda dış gözle ayrıl ya da ayrılma deriz ama iyi düşünün derim ben. İiiillllaaaa ayrılacaksanız, devam yolu gözükmüyorsa sizin için sabah uyanınca ayrılın. 2 ay kalmış, bari doğumgününde buruk ve terk edilmiş olmasın.

lilay5

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2020
897
1.289
bence ayrılmayı düşünüyorsanız zaten pek bir şey düzelmez kafanızda bayadır bu varsa en iyisinin hemen bitirmek olduğunu düşünüyorum asıl doğum gününü bekleyip sonradan ayrılırsanızda haksızlık etmiş olacaksınız çünkü bir nevi şu an karşınızdaki insanı kandırıyorsunuz. ben evlenmeden önceki ilişkilerimde de sevmediğimi anladığım an ayrılma kararı almışımdır kimseyi kandırmanın ve oyalamanın gereği yok, bu düşünce insanın kafasına dank etti mi bence geri dönüşü de olmuyor