doğumgünümde keşke bana .......... alsa...

izmirlii

Guru
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2009
279
4
41
erkeklerden hediye olarak almak istediğiniz ama onların hiç oralı olmadığı şeyler varmı......

walla ben bu doğumgünümde yeni evimizin mutfağı için beyaz lcd tv istiyodum eşim de biliyodu ve aldı..
ne istersem alır benim kocam bitanedir
...:asigim::1hug:

keşke pazarlık yapmadan hediye alsa
ay her ozel gunlerde illaki bi pazarlıga otururuz
:roflol: :roflol: :roflol:

kocam değil de sevgilimden hediye felan beklemem sadece evlilik teklifi ederken yüzükle gelsin isterim..onun harici samimice sarılıp sevdiğim bir şiiri okusa gözlerime bakarak yeter banaopuyorumnanaktan

ben romantizm asigiyim,
kucuk bi cocuk gibi hep romantizm beklerim.

esim bana herzaman farkli suprizler hazirlasin isterim, kimsenin yapmadigi seyleri yapsin; bi hediye alip gelmesin sadece, uzerinde kafa yorsun dusunsun isterim..

cok sey mi isterim ?
:1rolleyes:

ben romantizm asigiyim,
kucuk bi cocuk gibi hep romantizm beklerim.

esim bana herzaman farkli suprizler hazirlasin isterim, kimsenin yapmadigi seyleri yapsin; bi hediye alip gelmesin sadece, uzerinde kafa yorsun dusunsun isterim..

cok sey mi isterim ?
:1rolleyes:

eşin bu dediklerini yapıyor mu cok merak ettım.. kaydirigubbakcemile2
ben yapanı görmedım de..
eğer seninki yapıyorsa çok şanslısın demektir..

ya bukadr olurdu bnde düşünüyordum böyle bir konu açmayı konu sahibi arkadaşım içimi okumuşsunvereliniortak 6 gün sonra yani 10.09.09 doğum günüm.eşim ne alıcak çok merak ediorum doğrusu aslnda hediyeden çok romantik hoş bir sürpriz bekliorum.ama amaaa o bana dün akşam ne dese beğenrsiniz şimdiden söliim hayatım doğum gününü kalabalık kutluycaz yaklaşık 10-15 kişilk bir arkdş grubumuzu davet etmiş tabi ben şok birde yemkli üstelk haftaiçi aman allhım.sonarad demezmi başbaşamı kutlamk isterdin yoksa dedim tam bir odunsun senağlama ben neler bekliordum üstelk onun yaptğına bakın hediye filan değil derdim hoş romantk bir ortam sadece evleneli 2 ay oldu henüzsenağlama (biraz uzun oldu kusura bakmayın kızlarrr

ya bukadr olurdu bnde düşünüyordum böyle bir konu açmayı konu sahibi arkadaşım içimi okumuşsunvereliniortak 6 gün sonra yani 10.09.09 doğum günüm.eşim ne alıcak çok merak ediorum doğrusu aslnda hediyeden çok romantik hoş bir sürpriz bekliorum.ama amaaa o bana dün akşam ne dese beğenrsiniz şimdiden söliim hayatım doğum gününü kalabalık kutluycaz yaklaşık 10-15 kişilk bir arkdş grubumuzu davet etmiş tabi ben şok birde yemkli üstelk haftaiçi aman allhım.sonarad demezmi başbaşamı kutlamk isterdin yoksa dedim tam bir odunsun senağlama ben neler bekliordum üstelk onun yaptğına bakın hediye filan değil derdim hoş romantk bir ortam sadece evleneli 2 ay oldu henüzsenağlama (biraz uzun oldu kusura bakmayın kızlarrr

Hakikaten sürpriz değil akannehirşok olmuş sana..
Kolay gelsin

Ohoo 2 aymı oldu :KK70::KK70: Dur daha bütün romantık aksamlar sizin olcakk:KK70::KK70:
Kalabalık kutlamak bence daha eğlenceli :KK70:
:lepi:

ehliyet alsın (yani aldırsın) gerçi istıo ehliyet almamı ama arabamızı alınca iice öğren öle al dıor..
gerçi gecen gun yaptığı surpriz herşeye bedeldi :))

Ohoo 2 aymı oldu :KK70::KK70: Dur daha bütün romantık aksamlar sizin olcakk:KK70::KK70:
Kalabalık kutlamak bence daha eğlenceli :KK70:

doğru diosun canım :1rolleyes: ama bn çalışıorum ve malum ramazandayız millet oruçlu bn saat 7 de evde oluorum o saatten sonra nasıl onca insana yemek hazrlarım benim düşündüğüm ve kızdğm taraf bu

doğru diosun canım :1rolleyes: ama bn çalışıorum ve malum ramazandayız millet oruçlu bn saat 7 de evde oluorum o saatten sonra nasıl onca insana yemek hazrlarım benim düşündüğüm ve kızdğm taraf bu

Aaaaaaa evde olması kötü ama :S:S:S:
Dışarda olsa daha iyi olurmuş sankim :KK70:

Aaaaaaa evde olması kötü ama :S:S:S:
Dışarda olsa daha iyi olurmuş sankim :KK70:

işte sorunda bu zaten.oysaki bn ne hayaller kuruordum sanırım hiçbiri gerçk olmucak.bnm kocam sürprz yapmayı pek beceremez ağzında bakla ıslanmaz aldğı yada yapçağı şeyi heyecanlanır hemen söliyverir.o yüzdn şuan da br gelişme yok.üf yaa bide o hazrlıckmş yemekleri.işten iftara zarzor yetişior bide yemek yapçkmış:bbo:

4 doğumgünümde de bana hiç bişey almadı. sevgililer gününde tek taş almıştı. ama istemem ki o gelsin yeter...

Valla şu an bir iğne bile düşünecek isteyecek heves yok içimde..

Heves heyecan kalmadı içimde.. odun hediye etseler şu an daha anlamlı olurdu bana..

Kafamçokbozukçok smileyı...

X