Doğumu benim gibi yaz tatiline gelen öğretmen anne adayları

hican87

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2010
73
37
36
Selam arkadaşlar.ogretmen olupta yaz tatilinde dogum yapacaklar var mi benim gibi.izinler tatile gidiyor ve bebeğim daha 2.5 aylıkken çalışmaya başlıcam yanlış hesaplamıyorsam.

Bende Haziranda doğum yapıcam nasipse doğum sonrası iznim yaza geliyor. Ama bi sene ücretsiz izne ayrılmayı düşünüyorum

Selam arkadaşlar.ogretmen olupta yaz tatilinde dogum yapacaklar var mi benim gibi.izinler tatile gidiyor ve bebeğim daha 2.5 aylıkken çalışmaya başlıcam yanlış hesaplamıyorsam.

Ben de varım.haziran başı inşallah Doğum.eylülde ücretsiz izne ayrılmayı düşünüyorum

Bende sizlerdenim kizlarr:KK66:haziranda dogumum kismetse.eylulde baslamayi dusunuyorum kv bakacak bebegime.bi subata denk getiremedik.

Benim de ağustos sonu olacak doğumum. :anneadayı:İzinler tatilde gidiyor. Ücretsiz izne ayrılacam 1 dönem ben de sonrasında da annelerden destek:emir_bebek:

Ben de varım tatile denk gelen.doğum öncesi iznimi kullanıcam sonrası da ücretsiz izin inşallah

Kızlar izne sata göre mi çıkcaz yoksa bebeğin ultrasonda çıkan haftasına göre mi acaba?

ben de 4 aylıkken başlayacağım. şimdiden idare ile görüştüm okulum tam gün öğleye kadar çalışacağım sadece bir gün sarkıyor öğleden sonraya. okulum da çok uzak değil giderken bebeği de anneme bırakacağız inşallah. şimdilik planım bu yönde bir aksilik olmazsa.

Aramızda bir kaç gün var hocam.nasipse ben her türlü izni denedikten sonra 6 ay ücretsiz izin alacağım

Benimde eylül başına geliyor. Sonrasındaki 8 haftayı kullandıktan sonra ücretsiz izin yolları göründü.

X