Doğumu yakın olanlar bi sorum olacak yardımmmmm

Avzemmm

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2021
104
39
29
Mrb arkadaşlar 37+1 haftalık hamileyim bundan 10 gün doktora gittiğimde bebeğimin ters olduğunu dönmezse sezeryan olabileceğini söylemişti doktorum bi hafta sonra gel bakalım demişti dün başka bir doktora gittim bana 40. Haftandasın dedi şok oldum bebekte ters değil dönmüş dedi bi.hagta 10 güne kadar sancılandın sancılandın sancılanmadın gel doğurtacaz dedi aranızda böyle bişey yaşayan varmı ben adet tarihimden de çok eminim ama neden 40 hafta dedi anlamadım bi türlü bu arada neden başka bir doktora gittim onuda açıkliyim benim kendi doktorum özelde görev alıyor doğum için o kadar imkânım olmadığı için son kontrolü devlette yapayım dedim ki gittiğim doktorda geçen sene özel hastaneden devlete atanmış alanında çok başarılı bir doktor pr Dr kendisi o yüzden kafam çok çok karışık lütfen böyke olanlar varsa yardımcı olursanız çok sevinirim iyi günler herkese

Oncelikle op olmadan hic bi doktor ameliyat yapamaz zaten:-)
Ikinci olarak arada bir aya yakın zaman var bazen ultrason +1 -1 tabi ki oynayabiliyor.
Evet sezeryanda bir etken bebeğin donup donmedigi ile ilişkin lakin aldigin ultrason kayıtlarında bir değerlere bak bakalım kilo uzunluk vs nasil bir haftada üç hafta atlayacak halin yok diye umuyorum açıkçası.
Ayrıca özel de ki doktorun da yalan söyleyebileceğim zannetmiyorum o bir hafta içinde donmus olabilir bebis önce ona gidip eger sezeryanda döndüğüne rağmen israrli ise başka bir doktor a görünebilirdin en azından bebeğim ters dönmüş ben biraz daha beklemek istiyorum gibilerine.

Oncelikle op olmadan hic bi doktor ameliyat yapamaz zaten:-)
Ikinci olarak arada bir aya yakın zaman var bazen ultrason +1 -1 tabi ki oynayabiliyor.
Evet sezeryanda bir etken bebeğin donup donmedigi ile ilişkin lakin aldigin ultrason kayıtlarında bir değerlere bak bakalım kilo uzunluk vs nasil bir haftada üç hafta atlayacak halin yok diye umuyorum açıkçası.
Ayrıca özel de ki doktorun da yalan söyleyebileceğim zannetmiyorum o bir hafta içinde donmus olabilir bebis önce ona gidip eger sezeryanda döndüğüne rağmen israrli ise başka bir doktor a görünebilirdin en azından bebeğim ters dönmüş ben biraz daha beklemek istiyorum gibilerine.
Doktor sezeryan da ısrarcı değil zaten yanlış anlattım sanırım 40. Haftadasın dedi sanırım 39 un içinde olduğumu söyledi eğer sancılanmaz san gel suni sancı vererek doğurtalım anlamında söyledi sezeryan düşüncesi olsaydı zaten 40. Haftamda olduğumu söylediği için sezeryan için gün verirdi mutlaka

Ben zaten sancılarım kendiliğinden gelene kadar gitmeyi düşünmüyorum gerekirse 15 gün beklicem olmazsa giderim

X