Doğurduğum Bebeği Sevemem Diye Çok Korktum...!

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.001
Genç oyuncu yaşadığı doğum sonrası depresyonundan nasıl kurtulduğunu anlattı.
thumbnail_detail_462258.jpg

2014'ün son aylarında nişanlısı Ukraynalı boksör Vladimir Kliçko'dan bir kız çocuğu dünyaya getiren Hayden Panettiere, bebeğin doğumundan sonra zor bir dönem geçirdiğini itiraf etti.

Heroes dizisiyle ünlenen 26 yaşındaki Panettiere, önceleri doğum sonrası depresyonu içinde olduğunu kimseye söylemek istemediğini çünkü gelecek tepkilerden kortktuğunu anlattı.

Ama doğum sonrası depresyonu geçirdiğini açıklamasının ardından hiç ummadığı kadar destek gördüğünü de söyledi.
1403529484_hayden-panettiere-wladimir-kitschko-zoom.jpg

Panettiere şöyle konuştu: "Başka insanlar ne düşünür diye korku içinde yaşamak beni çok yordu. Sonunda başkalarının beri nasıl yargılayacaklarını düşünmekten vazgeçip daha açık davrandım."
kaya_evdokia_klitschko-11739.jpg

En çok insanların kendisini suçlamasından korktuğunu anlatan Panettiere "Bu bir insanın hayatı boyunca hissedebileceği en korkunç ve suçluluk verici duygu. Öyle ki bir annenin çocuğuyla iletişim kurmasını engelleyen bir şey" diye konuştu.

Uzun süre tedavi gördüğünü anlatan güzel oyuncu, zor günlerinde ailesinden ve yakınlarından gördüğü desteğin kendisi için çok önemli olduğunu anlattı.
Hayden-Panettiere-with-baby-Kaya-and-Husband.jpg

Şu sıralar rol aldığı Nashville adlı dizide canlandırdığı Juliette Barnes karakterinin de benzer bir durumda olduğunu söyleyen Panettiere "Bu karakterin başına gelenler sanki hayatımın bir aynası gibi. Onu canlandırırken kişisel deneyimlerimden de faydalandım" diye konuştu.

Kaynak: Hürriyet

oluyor boyle şeyler zamanla geçior doğumdan sonraki ruh hali başka bişi Allah herkesin yardımcısı olsun...

Bir akrabamız uzun süre bebeğini kabullenemedi. Tedavi olunca düzeldi ama. Bu konuda kimse kimseyi suçlamamalı bence. Kim aylarca karnında taşıyıp onca sancıyla, vücut bozulmasıyla uğraşıp çocuğunu sevmek istemez.

Juliette Barnes olarak kendini yani hayatını canlandırdıysa fena :KK51: Üzüldüm şimdi.

Ben de depresyon hastasıyım.bu bilerek istenen yaşanan birşey değil,hastalık...Allah düşmanıma vermesin.

X