DOKTOR HASAN DEMİRHAN sayesinde BURUN ESTETİĞİ

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

estetikmeraklisi

Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2021
7
3
24
Burun estetiği oldum hasan beye yaklaşık 1 yıl önce. Hiç istemediğim tarzda bir burun yaptı. Doğal olsun dedim burun deliklerimin gözükmemesini istedim kalkık kavisli olmasın dedim. Bana tam olarak micheal jackson burnunun domuz burnu ile karışık bir versiyonunu yaptı. burnum şuan hem kalın gözüküyor hem de burun deliklerim bildiğiniz gözlerimle aynı hizada tabi dikişlerimin izleri de hala duruyor geçmedi geçer demişti. ameliyat sonrası kendisine tekrar ameliyat yapmasını çok aşırı kalkık olduğunu söylediğimde burnun düşecek zaten şuan şişlikten kaynaklı böyle dedi. Bir yıl geçti hiç düşmedi ameliyattan çıktığım burunla bir farkı yok!
Bir doktor zorlasa böyle felaket bir sonuç elde edemezdi. Kendisi imkansızı başardı birde bana kalkık burunun yakıştığını söyleyip durdu kendisi kalkık burun seviyorsa kendi burnunu o şekilde ameliyat ettirebilir.
Önemli olan hastanın istediği burun değil mi ? Ben sıradan normal burun istemiştim çok zor bir burun istememiştim. Ayrıca burun yapım zor bir burunda değil farklı doktorlada konuşmuştum. Asla tavsiye etmiyorum. Paranıza değmez psikolojim bozuldu bu burunla ne fotoğraf çekebiliyorum. Ne de özgüvenli bir şekilde dışarıda gezebiliyorum. Farklı bir doktora tekrar ameliyat olacağım.

Merhaba geçmiş olsun. Doktorların önceliği hastanın isteği olmalı her zaman ama çoğu doktorun bir burun tarzı var ve elleri alıştığı için buna göre burun yapıyorlar. O yüzden her burun tipinden hastası olan doktorları tercih etmek daha doğru

Burun estetiği oldum hasan beye yaklaşık 1 yıl önce. Hiç istemediğim tarzda bir burun yaptı. Doğal olsun dedim burun deliklerimin gözükmemesini istedim kalkık kavisli olmasın dedim. Bana tam olarak micheal jackson burnunun domuz burnu ile karışık bir versiyonunu yaptı. burnum şuan hem kalın gözüküyor hem de burun deliklerim bildiğiniz gözlerimle aynı hizada tabi dikişlerimin izleri de hala duruyor geçmedi geçer demişti. ameliyat sonrası kendisine tekrar ameliyat yapmasını çok aşırı kalkık olduğunu söylediğimde burnun düşecek zaten şuan şişlikten kaynaklı böyle dedi. Bir yıl geçti hiç düşmedi ameliyattan çıktığım burunla bir farkı yok!
Bir doktor zorlasa böyle felaket bir sonuç elde edemezdi. Kendisi imkansızı başardı birde bana kalkık burunun yakıştığını söyleyip durdu kendisi kalkık burun seviyorsa kendi burnunu o şekilde ameliyat ettirebilir.
Önemli olan hastanın istediği burun değil mi ? Ben sıradan normal burun istemiştim çok zor bir burun istememiştim. Ayrıca burun yapım zor bir burunda değil farklı doktorlada konuşmuştum. Asla tavsiye etmiyorum. Paranıza değmez psikolojim bozuldu bu burunla ne fotoğraf çekebiliyorum. Ne de özgüvenli bir şekilde dışarıda gezebiliyorum. Farklı bir doktora tekrar ameliyat olacağım.
Ben yaklaşık iki yıl takip ettikten sonra burun ameliyatı olmaya karar verdim çünkü kendisi doğal burun yapan istisna doktorlardan hastaları da hep doğal burun isteyen ve sonucundan memnun olanlar instagramdaki paylaşımlarından görebilirsiniz zaten. Siz ya doktorları karıştırıyorsunuz yada doktoru karalama peşindesiniz çünkü öyle çok doktor araştırdım ki ben memnuniyetin en yüksek olduğu doktorlar arasında Hasan bey

Ben yaklaşık iki yıl takip ettikten sonra burun ameliyatı olmaya karar verdim çünkü kendisi doğal burun yapan istisna doktorlardan hastaları da hep doğal burun isteyen ve sonucundan memnun olanlar instagramdaki paylaşımlarından görebilirsiniz zaten. Siz ya doktorları karıştırıyorsunuz yada doktoru karalama peşindesiniz çünkü öyle çok doktor araştırdım ki ben memnuniyetin en yüksek olduğu doktorlar arasında Hasan bey
Merhaba bu gönderiyi atan bendim. Siteyi ilk kullanışım olduğu için şifremi unuttum yeni hesap açmam gerekti.
Cevaplamak için söylüyorum ben Medipol mega hastanesindeki Doç. Dr Hasan demirhana ameliyatımı oldum. Ve inanın sonuç doğru. Burnum çok kalkık ve çok kalın. Normalde biraz yamukluğu vardı ameliyat yaptığı zaman fotoğrafında düz duruyordu bandajı çıkartınca yamuk olduğunu farkettim doktora sorduğumda ödem dedi burun kanatlarım eşitsizdi burnumu daha kalın gösteriyordu ödemin insin olmazsa bir daha ameliyat yaparız dedi. Ama ben denek değilim kendisini bir daha asla ameliyat olmam burnum şuan bildiğiniz domuz burnu gibi kendi burnumu görmekten rahatsız olduğum için fotoğraf bile çekemiyorum çektiğimde shoplamak zorunda kalıyorum burnumun yakın fotoğraflarını yükledim genişliğini görün

Eklentiler

• 12918670-9DD8-4BA5-B820-E1AAFF175EB8.jpeg
    12918670-9DD8-4BA5-B820-E1AAFF175EB8.jpeg
    55,6 KB · Görüntüleme: 1.871
  • C2C85669-A568-47CC-91DE-FBE0D361806D.jpeg
    C2C85669-A568-47CC-91DE-FBE0D361806D.jpeg
    282,1 KB · Görüntüleme: 1.697
Merhaba bu gönderiyi atan bendim. Siteyi ilk kullanışım olduğu için şifremi unuttum yeni hesap açmam gerekti.
Cevaplamak için söylüyorum ben Medipol mega hastanesindeki Doç. Dr Hasan demirhana ameliyatımı oldum. Ve inanın sonuç doğru. Burnum çok kalkık ve çok kalın. Normalde biraz yamukluğu vardı ameliyat yaptığı zaman fotoğrafında düz duruyordu bandajı çıkartınca yamuk olduğunu farkettim doktora sorduğumda ödem dedi burun kanatlarım eşitsizdi burnumu daha kalın gösteriyordu ödemin insin olmazsa bir daha ameliyat yaparız dedi. Ama ben denek değilim kendisini bir daha asla ameliyat olmam burnum şuan bildiğiniz domuz burnu gibi kendi burnumu görmekten rahatsız olduğum için fotoğraf bile çekemiyorum çektiğimde shoplamak zorunda kalıyorum burnumun yakın fotoğraflarını yükledim genişliğini görün
Foto atar mısınız
Gönderiyi atan bendim şifremi unuttum

Eklentiler

• 4549FE8F-3D73-45A0-855B-5673CA728B9C.jpeg
    4549FE8F-3D73-45A0-855B-5673CA728B9C.jpeg
    282,1 KB · Görüntüleme: 1.246
Merhaba geçmiş olsun. Doktorların önceliği hastanın isteği olmalı her zaman ama çoğu doktorun bir burun tarzı var ve elleri alıştığı için buna göre burun yapıyorlar. O yüzden her burun tipinden hastası olan doktorları tercih etmek daha doğru
Evet haklısınız ama ben doğl yapar diye ona gitmiştim doğal olsun istiyodum benim burnuma yaptığı kavisi hiçbir hastasında göremezsiniz
Aslında fotoda fena durmuyor. Net gözükmüyor pek ondan da olabilir
Aslında fotoda fena durmuyor. Net gözükmüyor pek ondan da olabilir
Fotoğrafa bakarsanız dikkatli olarak anlayacaksınız burnumun ucu top gibi ve burun deliklerim her açıdan kocaman gözüküyor yüzüm gözükmesin diye yakınlaştırmıştım

Burada da burnumun yamukluğu belli. Ve dikişleri çok kötü atmış burnumun içindeki dikişler belli oluyor yanlardan

Eklentiler

• 7177DA90-A57C-4BB7-A32F-86E34CDCAE15.jpeg
    7177DA90-A57C-4BB7-A32F-86E34CDCAE15.jpeg
    180,2 KB · Görüntüleme: 1.377
  • D171CEE0-3B9E-42A7-8461-49D5B43CAE39.jpeg
    D171CEE0-3B9E-42A7-8461-49D5B43CAE39.jpeg
    73,7 KB · Görüntüleme: 1.306
  • 7F898EF6-0758-42A1-89F8-2EC4A0593A5B.jpeg
    7F898EF6-0758-42A1-89F8-2EC4A0593A5B.jpeg
    83,2 KB · Görüntüleme: 1.488
Gönderiyi atan bendim şifremi unuttum
Çok geçmiş olsun. 4. Fotoğrafta söylediğiniz kusurlar daha net anlaşılıyor . 1 yıl sonra revizyon yapıyorlarmış sanirim. Ama onun için de sıkı bir araştırma yapmalı. Biraz da şans işi mi acaba burun ameliyatı? Ben de ameliyat olmayı düşünüyorum. kemiğim kırık, yıllardır bu şekilde yaşıyorum . Şu an İzmir' de doktor araştırma aşamasındayım. Revizyona gerek kalmadan tek seferde kurtulmak istiyorum. Ama doktorların hastalarının yorumlarına bakıyorum da cok beğenilen doktorların bile bir kaç tane mutlaka kötü yorum yapan denk geliyor. Bu yüzden de kafam çok karışık 🙄

Önemli olan hastanın istediği burun değil mi ? Ben sıradan normal burun istemiştim çok zor bir burun istememiştim. Ayrıca burun yapım zor bir burunda değil farklı doktorlada konuşmuştum. Asla tavsiye etmiyorum. Paranıza değmez psikolojim bozuldu bu burunla ne fotoğraf çekebiliyorum. Ne de özgüvenli bir şekilde dışarıda gezebiliyorum. Farklı bir doktora tekrar ameliyat ola
Aynı sorundan ben de sıkayetciyim burnum suan sizinkinden daha kalkık başka bir doktora oldum ama benimde 1.yıl olmasına rağmen inmedi. Zaten çok sorunlu burnum yoktu sadece kemik düzelecekti kısacık burnum kaldı. Uzun burnu kısaltmak kolay gibi kısayı uzatmak daha zor ve bunu yapan doktor sayısı az. Eğer revizyon için doktor araştırıyorsanız benim gibi bana da öneride bulunabilirseniz özelden sevinirim.

Dr. Engin Selamioğlu benim doktorum size de öneririm .

Eklentiler

• 62E85F2B-7EBC-4315-86AD-0FC7FDA3981A.jpeg
    62E85F2B-7EBC-4315-86AD-0FC7FDA3981A.jpeg
    79,8 KB · Görüntüleme: 1.266
merhaba rahatsız ediyorum ama neden beğenmediniz burnunuz bende hasan demirhanda yaptırmak istiyorum sorun olmazsa fotoğraf atabilirmisiniz 🙈🙂

Merhaba bende hasan demırhan mağduruyum ben 2020 yılında amelıyat oldum burnumu beter etti.ve asla hatasını kabul eden bır Dr değil.kımseye tavsıye etmıyorum.burnumda kırık ve etlerım vardı.7 yıl bekledım korkudan çok Dr araştırdım Avrupa yakasında hem devlet hem özel olarak.hasan beyin ameliyat yaptığı bır kac kışı ile görüştüm memnundular.bende muaneye gıttım ikna etti beni onda karar kıldım KESKe kılmaz olsaydım.3.aydan sonra burnumda kı sıkıntılar çıkmaya başladı.ve bana non steril dıye bır aparat önerdi 1 yıl kullandım fayda etmedı.benım burnum hep yamuk ve yapmıyo.yalandan duzeltırım demiyo.bende 2.yılım dolsun dıye bekliyorum eğer herhangi bir düzeltme yapmazsa yasal olarak hakkımı arayacağım

Alt kısımdan hiç takılmıyorum ama ön görünüme takıntılıyım bende.İki kez ameliyat oldum hala istediğim gibi değil.Sürekli bir yerleri çöküp duruyor:/
Merhaba rica etsem memnun kalmadığını doktorları paylasirmisiniz listemde varsa isimleri listeden cikaricam

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X