Doktor Secimi

Merhaba. Ben Yakup Avşar’a 2021 Mayıs ayında ameliyat oldum. 3D maske dahil 65.000TL ödemiştim. Şimdi fiyatları ne oldu bilgim yok. Emre İlhan ile arasında kalmıştım ancak Yakup Avşar kapalı teknik kullandığı için onu seçtim. Bir de görüşmede kendisinin tavırlarından anlatımlarından da memnun kaldım açıkçası. Ne istediğinizi doktora iyi anlatmanız da önemli. Ben iyi anlattığımı düşünüyorum. Tam istediğim gibi bir burnum oldu çok şükür. Ameliyattan sonra bantlar çıktığında burnumu hiç beğenmemiştim. Gülüşüm bile çok acayip bir haldeydi. Yakup Bey bunlar bir kaç aya geçecek sen bile inanamayacaksın demişti. Dediği gibi de oldu. Ben şu an burnumdan çok memnunum. Nefes alma sorunum yoktu sadece estetik amaçlı ameliyat oldum ben. Ameliyattan sonra da nefes alma sorunum yok. Buraya bir kaç fotoğraf bırakıyorum. Nasıl olduğunu görmek isteyenler için. Sevgiler. A302BDC0-20BC-4CE6-8944-D796EA58E38C.jpeg F3DEE505-69CA-4B5D-B9B6-04ADFF9BC2B7.jpeg F8D312A3-CB92-42ED-85FE-9084B3E75B10.jpeg C51560F7-9139-486E-B2FF-417242E8D9BB.jpeg A302BDC0-20BC-4CE6-8944-D796EA58E38C.jpeg F3DEE505-69CA-4B5D-B9B6-04ADFF9BC2B7.jpeg F8D312A3-CB92-42ED-85FE-9084B3E75B10.jpeg 689EB22E-4F76-41D1-AC4A-C710BD7A1BB5.jpeg

Eşim 1.5 sene önce Op. Dr. Ali Kavuzlu ya Burun ameliyatı oldu. Ameliyattan 6 gün sonra burnundan kemik parçaları çıktı, burnun iskelet yapısı bozuldu, burnun sol ve sağ tarafı eşit değil. Sağ tarafı içeri doğru çökük, nefes alma sorunları var, burun üstü kısmını çok fazla aldı.

Nasıl bir ameliyat yaptı hala anlamış değilim ve doktora ve asistanına sürekli anlayışlı bir tavırla yaklaşmamıza rağmen sürekli yalan konuştular. Ameliyat olana kadar herşey iyi güzel olduktan sonra dalga geçermiş gibi ilgilenmiyorlar bile. Ameliyat sonrası burna bi baktık burunda anormallik var. Aradım doktoru daha derdimizi bile anlatamadık düzelecek iyileşecek diyor yaptığı hatayı bile kabul etmiyor üste çıkmaya çalışıyor. Hatasını kabul etse diyeceğiz ki insandır olur tamam bizim içinde sağlık önemli ama doktorumuza güveniriz süreci bekleriz ama yok doktor bi ilginç hatasını bile kabul etmiyor. Burun yamuk içe doğru göçük diyoruz. Burnu birleştirdim diyor. Düzgün duruyor ne güzel burun yapmışım dedi. Şaka gibi!!!!

Kibirli ve egoist biri üste çıkıyor hem hatalı hatasını kabul etmiyor hemde yalan dolan herşeyleri. Sonra neyse revizyon olması gerek dedik bu burunla mutlu değil hem görüntü açısından kötü hemde psikolojik anlamda yıktı resmen eşimi çok üzüldü ve eşim o kadar iyi kalpli biridir ki düşmanı olsa sinirlenmez, anlayışlıdır. Ama Ali Kavuzlu saolsun yalanlarıyla iyice psikolojisini bozdu eşimim.

Revizyon ameliyatı içinde 1.5 sene beklemen gerek dediler. 1.5 sene boyunca doktor araştırdım. Sonra çok değerli bir doktorumuz Prof. Dr. Eren Taştan hocaya gittik Ali Kavuzlu nun hocasıymış iyi bir doktor olduğunu söylediler. Araştırdık vs Prof. Dr. Eren Taştan muayene etti ve biz hiç bişey söylemedik doktora bilerek acaba hataları görebilecek mi diye. Burnun sağ tarafında 2 mm içeride ve ciddi sorun var gibi dedi burun deliklerini nefesini kontrol etti. tarif edeyim yapsın Op. Dr. Ali Kavuzlu öğrensinler artık acemi şöför bile olsa arabayı sağ yap sol yap deyince park eder dedi o yüzden ali kavuzluya ikinci bir hataya düşmeyelim diye revizyon ameliyatı olmaktan vazgeçtik. Revizyon ücretini ödüyeceğini söyledi o sözünde de durmadı bize para lazım değil vereceği para giden burnumuzu geri getirmez siz aynı hataya düşmeyin.

Sonra Op. Dr. Ferruh Bingül (Plastik Cerrah) hocaya gittik muayene oldu yine doktora bilgi vermedik burnun sorunları ile ilgili Ferruh hoca da sağ tarafda 2 mm içerde sağ tarafında sorun var dedi. Sonra 3 hafta önce Ferruh hocaya burun ameliyatı oldu eşim tek kulağından kıkırdak alındı. Sağ tarafdaki 2 mm içeri olan kısım düzeldi burun sırtı yükseldi burun delikleri eşitlendi burunun kenarlarına ve üst kısmı hem estetik bir görüntüye sahip hemde burun kenarları simetri oldu yani çok güzel yaptı. Kulağında hiç bir deformasyon yok, kıkırdak alındığı bile belli değil. Allah Ferruh hocadan bin kere razı olsun. Mütevazi, işini severek ve düzgün yapan hastalarına değer veren bir doktor. Estetik anlamda ne ameliyat olursanız olur kesinlikle Ferruh hocaya kefilim diyebilirim.

Bu burun ameliyatı kkb cilerin işi değil bunu çok net anladım plastik cerrah olmazsa olmuyor. Çevremde arkadaşlarım kkb ciye ameliyat olanlar var rezil olmuş hepsi revizyonda plastik cerraha ameliyat oldular. Size tavsiyem Plastik cerraha olun sonra pişman olursunuz.

Buraya da özellikle yazıyorum çünkü ben çok araştırdım doğru bilgi bulmak okadar zor ki kimse sorsanız o en iyisi. Birde google haritalarına konumlarına yani sahte yorum yaptırıyorlar Dr. Ali Kavuzlu nun kötü yorumu az sonra öğrendikki yorumları sildiriyor kötü olan yorumlarını kendi kendine de iyi yorum yaptırıyor. Yani para ile iyi yorum satın alıyorsunuz 2 3 bin tl bişey sahtekarlık diz boyu...

Son Olarak Tecrübelerim;

• Doktorunuzu iyi araştırın, google iyi yorumu var diye kanmayın. Biz kandık inandık hayatımızdan 1.5 yılımıza maloldu.
  • Kulak Buruncu kkb burun ameliyatı yapamıyor. Bu kesin hatta okulda burunun estetik yapısı ile ilgili ders bile almıyorlarmış. (yurtdışında konferasyonlara katılan kkb ciler hariç)
  • Referansları var mı kontrol edin. Memnun olan hastaları ama bunlar gerçek kişiler olsun tanıdık.
  • ilk doktoru iyi araştırın yoksa revizyon ameliyatı olursunuz ve en az 1.5 sene bekliyorsun. Psikolojiniz bozulur.
  • Derdinizi iyi anlatın ve doktorunuz ile sizin zevkiniz aynı mı doktoru analiz edin.
  • Resim üzerinde nasıl istediğinizi anlatın.
  • Doktorunuz istediğinizi yapabilir mi düşünün
Dr. Ali Kavuzlu bedava ameliyat yapcam dese üstüne siz para verin ve kaçın... bir şey değişir herşey değişir burnunuzun iskelet yapısını bozar doktor doktor gezersiniz revizyon ameliyatı için.

X