Doktor ve hastane tavsiyesi bahelievler

pinarca06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
8
0
bayanlar merhaba;
istanbul beylikdüzüne yeni taşındım. bakırköyde çalışmaktayım. kadın doğum muayenelerine gidebileceğim ve daha sonra doğum yapabileceğim doktor ve hastane tavsilerinize ihtiyacım var. hizmet hastanesinden meltem hanım arkadaşlarım tarafından önerildi. bilgisi olan yada öneri vermek isteyen olursa çok sevinirim
sevgiler opuyorumnanaktan

hizmet hastanesinde meltem hanımı tanımıyorum ama
ben medicalpark bahçelievlerde Nevin Numanoğlu'na gidiyorum memnunum tavsiye ederim.

teşekkürler Nevin hanım hakkında güzel şeyler duydum iyi bir tercih gerçekten.

peki meltem eğilmez i tanıyan yada hastası olan varmı bayanlar? ne düşünülüyo merak ediyorum

bahçelievler yaşamda mehtap çiçeğe gidiorum muayne 2 milyon çok ii bi doktor rahatsızlandığım için yatmak zorunda kaldım z.burnunda tek seruma 300 milyon vermiştim burda özel odada yattım klimalı kablo tv li 4 serum yedim 200 milyon tuttu..kıyaslayın işte doktorda çok iyi bi bayan...

bahçelievler medicana hastenesınde düzgün korkmaz dıye bır doktor var ben dogumumu onda yaptım ısınde cok basarılı guvenılır bır doktor en guzelıde hastalarıyla arkadas gıbı tavsıye ederım gıtmenızı....

teşekkürler Nevin hanım hakkında güzel şeyler duydum iyi bir tercih gerçekten.

peki meltem eğilmez i tanıyan yada hastası olan varmı bayanlar? ne düşünülüyo merak ediyorum

canım meltem hanım dan hiç memnun kalmadım ben. yani iyi bir dr. ama gebelik takibi için iyi değil. kafası çok dalgın, çok yogun..

ethica incirli hastanesi nde uğur kal var. çok ilgili ve bilgili bir doktor. kesinlikle tavsiye ediyorum,çok memnun kalırsın. ben 5 dr. değiştirdim onda aradıgımı buldum.

florya tarafında doğan hastanesinde toygun başaran var kesinlikle çok iyi tavsiye ederim gebelik takibi,ilgisi alakası çok çok iyi, her istediğinde tel aç cevap verir. herşeyi uzun uzun anlatır.ben dogum yapmış ve 3 doktor değiştirmiş biri olarak çok memnun kaldım

canın hizmet hastanesi mükemmeldir ama dr.tanımıyorum.ama benim dr. prof.engin oral hizmet hastanesinede doğum için geliyor.bebek ve doğum deyince başkasını tanımam..hem nişantaşında hemde floryada yeni bir muayenehanesi var.süpper memnun kalacaksın..

X